Продовження договору оренди нежитлових приміщень площею 50,2 кв. м за адресою: м. Київ, вул. Івана Мазепи, 3Б
Продовження договору оренди нежитлових приміщень цокольного поверху загальною площею 50,2 кв. м, розташованих за адресою: м. Київ, вул. Івана Мазепи, 3Б, що обліковуються на балансі комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва». Потенційний орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним статтею 4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», у разі, якщо вид діяльності підлягає ліцензуванню, надати
ліцензію. Юридична особа, інформація про бенефіціарних власників якої не розкрита в порушення вимог Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" не може бути орендарем
з 1 лист. 2021 18:00
до 21 лист. 2021 20:00
з 22 лист. 2021 11:30
до 22 лист. 2021 12:05
з 22 лист. 2021 12:05
до 24 груд. 2021 09:31
24 груд. 2021 09:31
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 4 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Чинний орендар
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
нежитлове приміщення площею 50,2 кв. м за адресою: м. Київ, вул. Мазепи Івана, 3 Б, розташоване на цокольному поверсі
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
|
Площа: 50,2 метри квадратні |
Адреса: Україна, 01010, Київ, Київ, Мазепи Івана, 3 б |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
50.2
Номер поверху або поверхів:
цоколь
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
відсутні прилади обліку
Координати:
Широта: 50.444023141329 Довгота: 30.5472911216722
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 7 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 28 жовт. 2021 14:20 | |
| Кваліфікаційні вимоги | 28 жовт. 2021 14:18 | |
| Фотографічне зображення майна | 28 жовт. 2021 14:20 | |
| Фотографічне зображення майна | 28 жовт. 2021 14:20 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 28 жовт. 2021 14:18 | |
| Проєкт договору оренди | 28 жовт. 2021 14:18 | |
| Фотографічне зображення майна | 28 жовт. 2021 14:20 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 2 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
З переважним правом
Ім'я:
Салата Микола Олексійович
Факс:
+380442807141
ЄДРПОУ:
19128955
|
Пропозиція: 10 703,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
852/602
Назва договору:
Договір оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва
Опис договору:
Оренда нежитлових приміщень цокольного поверху площею 50,2 кв. м на вул. Івана Мазепи, 3Б
Вартість договору
10 703,00 грн
Заключна вартість договору:
12 843,60 грн
Термін дії договору:
17 груд. 2021 00:00 – 19 вер. 2024 00:00
Дата підписання договору:
17 груд. 2021 00:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
22 лист. 2021 12:05 – 6 груд. 2021 18:00
Період підписання договору:
22 лист. 2021 12:05 – 20 груд. 2021 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Стріченець Олексій Миколайович
ЄДРПОУ:
42088323
|
Пропозиція: 10 703,00 грн |
Статус: Учасник не став переможцем |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Документи, що подані з пропозицією 5 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Печерська районна в місті Києві державна адміністраціяВас може зацікавити
Передача нерухомого майна комунальної власності в оренду: танцювальний майданчик з нежитловими будівлями та спорудами, загальна площа танцполу становить 399,6 кв.м, загальна площа нежитлових будівель становить 18,0 кв.м, що розташований за адресою Харківська область, Харківський район, селище Нова Водолага, площа Кооперативна, 82
9 794,00 грн без ПДВ
ДивитисьПро передачу в оренду на аукціоні майна, а саме: нежитлових приміщень третього поверху виробничого корпусу літ. В, Е №№ 3-166, 3-167, 3-168, загальною площею 87,6 кв. м, що розташовані за адресою: м. Одеса, пл. Бориса Дерев'янка, 1
6 447,36 грн без ПДВ
ДивитисьПроведення аукціону на продовження договору оренди № 6765 від 28.02.2014 нерухомого майна, що належить до державної власності, а саме: нежитлові приміщення загальною площею 4,00 кв.м (частина даху будівлі та прилеглого до будівлі майданчика), що розміщене за адресою: 02099, м. Київ, вул. Вереснева, 13/59 та обліковується на балансі Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві. Ключ 9662. Додаткова угода від 22.09.2021 № 6765/02. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди.
9 919,10 грн без ПДВ
Дивитись