Аукціон з продовження договору оренди державного нерухомого - будівель загальною площею: 1245,5 кв.м, а саме: свинарник (літ."1-Г") площею 472,3 кв.м.; кормокухня (літ. "1-Д") площею 427,5 кв.м.; ізолятор тварин (літ. "1-Ж") площею 250,3 кв.м.; кролятник
(літ."1-К") площею 95,4 кв.м. за адресою: Львівська обл., Городоцький р-н, смт. Великий Любінь, вул. Львівська, 194, що перебувають на балансі: Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок.
Аукціон з продовження договору оренди державного нерухомого - будівель загальною площею: 1245,5 кв.м, а саме: свинарник (літ."1-Г") площею 472,3 кв.м.; кормокухня (літ. "1-Д") площею 427,5 кв.м.; ізолятор тварин (літ. "1-Ж") площею 250,3 кв.м.; кролятник (літ."1-К") площею 95,4 кв.м. за адресою: Львівська обл., Городоцький р-н, смт. Великий Любінь, вул. Львівська, 194, щодо якого прийнято рішення про продовження терміну дії чинного договору оренди на аукціоні. Термії оренди 5 років. Чинний орендар має
переважне право на продовження договору оренди. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 31259.
з 26 жовт. 2021 18:00
до 17 лист. 2021 20:00
(один учасник)
з 17 лист. 2021 20:00
до 15 груд. 2021 16:18
15 груд. 2021 16:18
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 8 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Чинний орендар
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Будівлі загальною площею: 1245,5 кв.м, а саме: свинарник (літ."1-Г") площею 472,3 кв.м.; кормокухня (літ. "1-Д") площею 427,5 кв.м.; ізолятор тварин (літ. "1-Ж") площею 250,3 кв.м.; кролятник (літ."1-К") площею 95,4 кв.м. за адресою: Львівська обл., Городоцький р-н, смт. Великий Любінь, вул. Львівська, 194, що перебувають на балансі Державного наукового-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
|
Площа: 1 245,5 метри квадратні |
Адреса: Україна, 81556, Львівська область, ВЕЛИКИЙ ЛЮБІНЬ, 194, вулиця Львівська, Великий Любінь, Городоцький район |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1245.5
Загальна площа будівлі, кв.м:
1245.5
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1245.5
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Технічний стан об'єкта:
потребує капітального ремонту
Потужність електромережі, кВт:
140.0
Ступінь потужності електромережі:
більш 50кВт
Координати:
Широта: 49.720753665591104 Довгота: 23.732777492561247 Висота: 18
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 11 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 23 жовт. 2021 12:02 | |
| Фотографічне зображення майна | 23 жовт. 2021 12:02 | |
| Фотографічне зображення майна | 23 жовт. 2021 12:02 | |
| Фотографічне зображення майна | 23 жовт. 2021 12:02 | |
| Фотографічне зображення майна | 23 жовт. 2021 12:02 | |
| Фотографічне зображення майна | 23 жовт. 2021 12:02 | |
| Фотографічне зображення майна | 23 жовт. 2021 12:02 | |
| Фотографічне зображення майна | 23 жовт. 2021 12:02 | |
| Паспорт торгів | 23 жовт. 2021 12:02 | |
| Проєкт договору оренди | 23 жовт. 2021 12:02 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 23 жовт. 2021 12:02 |
Показати документи
Приховати документи
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
З переважним правом
Ім'я:
Васюник Павло
ЄДРПОУ:
39429380
|
Пропозиція: 10 814,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
54
Назва договору:
Договір оренди нерухомого майна від 24.3.2015 № 54
Опис договору:
Будівлі загальною площею 1 245,5 кв. м, а саме: свинарник (літ "1-Г") площею 472,3 кв.м., кормокухня ( літ. "1-Д") 427,5 кв.м., ізолятор тварин (літ. "1-Ж") площею 250,3 кв.м., кролятник (літ – "1-К") площею 95,4 кв.м. за адресою: Львівська обл., Городоцький р-н, смт. Великий Любінь, вул. Львівська, 194 , що перебувають на балансі Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок
Вартість договору
10 814,00 грн
Заключна вартість договору:
10 814,00 грн
Термін дії договору:
24 бер. 2015 10:00 – 13 груд. 10:00
Дата підписання договору:
24 бер. 2015 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
17 лист. 2021 20:00 – 1 груд. 2021 18:00
Період підписання договору:
17 лист. 2021 20:00 – 15 груд. 2021 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областяхВас може зацікавити
Оренда приміщення № 9 загальною площею 6,8 кв. м на станції метро «Оболонь»
7 054,86 грн без ПДВ
ДивитисьПродовження договору оренди нежитлових приміщень загальною площею 78,4 м2, що знаходяться на другому поверсі лікувального корпусу за адресою: м. Яготин, вул. Незалежності, 71
14 209,31 грн з ПДВ
ДивитисьНерухоме майно (частина даху) в будівлі, що знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Леха Качинського, 12 А загальною площею 9,50 кв. м
17 516,35 грн без ПДВ
Дивитись