Частина даху та частина технічного поверху площею 20,82 кв.м. будівлі інженерно - лабораторного корпусу, що знаходиться за адресою: Закарпатська область, місто Ужгород, вулиця Собранецька, 39
про передачу майна в оренду шляхом проведення аукціону про продовження договору оренди з діючим орендарем або укладення договору з новим на право оренди майна: частина даху та частина технічного поверху площею 20,82 кв.м. будівлі інженерно - лабораторного корпусу, що знаходиться за адресою: Закарпатська область, місто Ужгород, вулиця Собранецька, 39
3 963,49 грн
без ПДВОрганізатор:
Служба автомобільних доріг у Закарпатській областіз 20 жовт. 2021 18:00
до 14 лист. 2021 20:00
(один учасник)
з 14 лист. 2021 20:00
до 30 лист. 2021 13:59
30 лист. 2021 16:39
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Чинний орендар
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Частина даху та частина технічного поверху площею 20,82 кв.м. будівлі інженерно - лабораторного корпусу, що знаходиться за адресою: Закарпатська область, місто Ужгород, вулиця Собранецька, 39
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 20,82 метри квадратні |
Адреса: Україна, 88008, Закарпатська область, Ужгород, Собранецька вулиця, 39 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Номер запису:
4151524
Дата реєстрації:
14 лип. 2004 21:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
20.82
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
20.82
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Охоронна сигналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 48.627202917211 Довгота: 22.2913989363303
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 4 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 18 жовт. 2021 15:55 | |
| Проєкт договору оренди | 18 жовт. 2021 15:55 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 18 жовт. 2021 15:55 | |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 18 жовт. 2021 15:55 |
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
З переважним правом
Ім'я:
Сус Олена Ігорівна
ЄДРПОУ:
14333937
|
Пропозиція: 3 963,49 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 9 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 9 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
3/7
Назва договору:
Додаткова угода про внесення змін до Договору оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, що належить до державної власності №3 від 25 листопада 2013 року, шляхом викладення його у новій редакції (відповідно до примірного договору затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.2020 року №820)
Опис договору:
Додаткова угода про внесення змін до Договору оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, що належить до державної власності №3 від 25 листопада 2013 року, шляхом викладення його у новій редакції (відповідно до примірного договору затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.2020 року №820)
Об'єкт оренди : Частина даху та частина технічного поверху площею 20,82 кв.м. будівлі інженерно - лабораторного корпусу, що знаходиться за адресою: Закарпатська область, місто Ужгород, вулиця Собранецька, 39
Вартість договору
3 963,49 грн
Заключна вартість договору:
3 963,49 грн
Термін дії договору:
5 жовт. 2021 00:00 – 2 жовт. 00:00
Дата підписання договору:
5 жовт. 2021 00:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
14 лист. 2021 20:00 – 26 лист. 2021 18:00
Період підписання договору:
14 лист. 2021 20:00 – 10 груд. 2021 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Служба автомобільних доріг у Закарпатській областіВас може зацікавити
Аукціон про передачу в оренду частини нежитлової будівлі та споруди, а саме нежитлове приміщення харчоблоку на першому поверсі площею 119,30 кв. м., що розташоване за адресою: м.Одеса, вул. Іцхака Рабіна, 45
2 347,51 грн з ПДВ
ДивитисьПро передачу в оренду через аукціон такого майна: Державне майно - частина нежитлового приміщення № 38 (стайня) площею 87,00 кв.м першого поверху центральної будівлі цирку «Цирку-театру Грікке» (пам’ятка архітектури, літ. «А-4»), розташованої за адресою: м.Харків, майдан Національної Гвардії, 17, який обліковується на балансі Державного підприємства «Державна циркова компанія України»
2 428,62 грн без ПДВ
ДивитисьНерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області,вул. Преображенська,2 м. Кропивницький, 18,9 кв.м., ІІ поверх
3 814,76 грн з ПДВ
Дивитись