Проведення аукціону на продовження договору оренди об’єкта права комунальної власності- нежитлового приміщення XIV першого поверху (літ. А-5) загальною площею 270,50 кв.м та нежитлового приміщення VIII підвалу (літ. А-5) загальною площею 101,77 кв.м за
адресою: м.Запоріжжя, 69097, вул.Лахтінська,13
Продовження договору оренди шляхом електронного аукціону
з 4 жовт. 2021 18:00
до 19 жовт. 2021 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 4 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Чинний орендар
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлове приміщення XIV першого поверху (літ. А-5) загальною площею 270,50 кв.м та нежитлове приміщення VIII підвалу (літ. А-5) загальною площею 101,77 кв.м.
Код CAV: 04233000-0 Адміністративні приміщення в житлових будинках
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
|
Площа: 372,72 метри квадратні |
Адреса: Україна, 69076, Запорізька область, Запоріжжя, Лахтінська вулиця, 13 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
372.72
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1-й та підв
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 47.81478655074899 Довгота: 35.04205879664258
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 7 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 30 вер. 2021 16:12 | |
| Фотографічне зображення майна | 30 вер. 2021 16:12 | |
| Фотографічне зображення майна | 30 вер. 2021 16:12 | |
| Фотографічне зображення майна | 30 вер. 2021 16:12 | |
| Проєкт договору оренди | 30 вер. 2021 16:12 | |
| Презентація | 30 вер. 2021 16:12 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 30 вер. 2021 16:12 |
Показати документи
Приховати документи
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти