Аукціон з продовження договору оренди державного нерухомого майна-частина даху дев"ятиповерхової будівлі гуртожитку площею 1,0 кв.м за адресою: Львівська область, смт.Брюховичі, вул.Сухомлинського, 18, що перебуває на балансі Львівського регіонального
інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України
Аукціон з продовження договору оренди державного нерухомого майна-частина даху дев"ятиповерхової будівлі гуртожитку площею 1,0 кв.м за адресою: Львівська область, смт.Брюховичі, вул.Сухомлинського, 18, що перебуває на балансі Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.щодо якого прийнято рішення про продовження терміну дії чинного договору оренди на аукціоні. Термії оренди 5 років. Чинний орендар має переважне право на
продовження договору оренди. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 9938
з 30 серп. 2021 18:00
до 20 вер. 2021 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 1 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Чинний орендар
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Частина даху дев"ятиповерхової будівлі гуртожитку площею 1,0 кв.м за адресою: Львівська область, смт.Брюховичі, вул.Сухомлинського, 18, що перебуває на балансі Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 1 метри квадратні |
Адреса: Україна, 79491, Львівська область, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЛЬВІВ, 18, вулиця Василя Сухомлинського, Брюховичі, Львівська міськрада |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
6549.1
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1.0
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Технічний
Номер поверху або поверхів:
Дах
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
1.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Координати:
Широта: 49.90057062958086 Довгота: 23.947904447958773 Висота: 13
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 4 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 26 серп. 2021 21:49 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 26 серп. 2021 21:49 | |
| Проєкт договору оренди | 26 серп. 2021 21:49 | |
| Паспорт торгів | 26 серп. 2021 21:49 |
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора РВ ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областяхВас може зацікавити
Нежитлове вбудоване приміщення, розташоване на першому поверсі в п’ятиповерховому панельному житловому будинку за адресою: м. Тернівка, Павлоградський район, Дніпропетровської області, вул. Перемоги, б.11
124,47 грн без ПДВ
ДивитисьНежитлове підвальне приміщення № 19, загальною площею 20,54 м², корисною площею 17,0 м², розташоване в адміністративній будівлі за адресою: вул. Смілянська, 23, м. Черкаси
110,07 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон на право оренди частини нежитлового приміщення загальною площею 2,0 кв. м,
265,40 грн без ПДВ
Дивитись