Частина даху площею 34,0 кв.м. та зовнішньої сторони стін будівлі готелю площею 0,9 м.кв.
Проведення аукціону на продовження договору-оренди нерухомого майна, що належить до державної власності, а саме частина нежитлового приміщення загальною площею 34,0 кв. м. (частина даху будівлі), та зовнішньої сторони стін будівлі готелю площею 0,9 м.кв. що знаходиться за адресою:м. Львів, вулиця Клепарівська,30 та обліковується на балансі Державного підприємства Міністерства оборони України «Готель «Власта». Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди.
з 10 серп. 2021 18:00
до 26 серп. 2021 20:00
(один учасник)
з 26 серп. 2021 20:00
до 23 вер. 2021 16:59
23 вер. 2021 17:02
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Графік оренди
Чинний орендар
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Частина даху площею 34,0 кв.м, та частина зовнішньої сторони стін площею 0,9 кв.м будівлі ДП МОУ "Готель "Власта"
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 34,9 метри квадратні |
Адреса: Україна, 79007, Львівська область, Львів, Клепарівська, 30 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
46756799
Дата реєстрації:
2 лист. 2015 11:14
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
34.9
Загальна площа будівлі, кв.м:
8174.7
Площа ділянки, кв. м:
5685.0
Рік будівництва:
1976
Технологія будівництва:
Монолітно-каркасна
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Технічний
Номер поверху або поверхів:
Дах будівлі
Технічний стан об'єкта:
Задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
5.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Присутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
Самостійно. Електроживлення
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
Ні
Координати:
Широта: 49.852438406132 Довгота: 24.015201330184
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Проєкт договору оренди | 6 серп. 2021 11:24 | |
| Фотографічне зображення майна | 6 серп. 2021 11:24 | |
| Характеристики та документи об’єкта оренди | 6 серп. 2021 11:24 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 6 серп. 2021 11:24 | |
| Фотографічне зображення майна | 6 серп. 2021 11:24 |
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
З переважним правом
Ім'я:
Блажиєвський Ігор Олексійович
ЄДРПОУ:
22859846
|
Пропозиція: 9 688,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
LV0009
Назва договору:
Договір оренди нерухомого державного майна №LV0009 від 30 червня 2017 року (нова редакція)
Опис договору:
Оренда частини даху площею 34,9 кв.м.
Вартість договору
9 688,00 грн
Заключна вартість договору:
9 688,00 грн
Термін дії договору:
2 вер. 2021 00:00 – 31 серп. 2024 23:55
Дата підписання договору:
2 вер. 2021 00:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
26 серп. 2021 20:00 – 9 вер. 2021 18:00
Період підписання договору:
26 серп. 2021 20:00 – 23 вер. 2021 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Державне підприємство Міністерства оборони України «Готель «Власта»Вас може зацікавити
Оренда частини нежитлового приміщення, площею 19,0 кв.м., м. Тараща вул. Шевченка, 66
3 241,00 грн без ПДВ
ДивитисьОренда нежитлового приміщення (78,50 кв.м.) місто Кропивницький
4 000,00 грн з ПДВ
ДивитисьАукціон з передачі в оренду частини нежитових приміщень будівлі Гімназії з дошкільним підрозділом с.Новосілки-Гостинні загальною площею пл. 161,5 кв.м (ІІІ-1,5 кв.м; ІV – 14,0 кв.м; V – 4,1 кв.м; VІ – 1,9 кв.м; VІІ – 1,4 кв.м; VІІІ – 16,4 кв.м; ІХ – 30,4 кв.м; Х – 16,2 кв.м; ХІ – 4,0 кв.м; ХІІ – 54,7 кв.м; ХІІІ – 16,9 кв.м.), що знаходиться за адресою вул. Нова,16 с. Новосілки-Гостинні Самбірського району Львівської області
4 298,00 грн без ПДВ
Дивитись