проведення аукціону на продовження договору оренди – частина нежитлового приміщення №6 першого поверху будівлі (літ. Е-2) площею 6,0 кв.м за адресою: вул. Новгородська, 28-а, м.Запоріжжя, 69076
проведення аукціону на продовження договору оренди – частина нежитлового приміщення №6 першого поверху будівлі (літ. Е-2) площею 6,0 кв.м за адресою: вул. Новгородська, 28-а, м.Запоріжжя, 69076
з 9 серп. 2021 18:00
до 26 серп. 2021 20:00
(один учасник)
з 26 серп. 2021 20:00
до 10 вер. 2021 12:58
10 вер. 2021 12:58
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 1 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Графік оренди
Чинний орендар
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Про проведення аукціону на продовження договору оренди – частина нежитлового приміщення №6 першого поверху будівлі (літ. Е-2) площею 6,0 кв.м за адресою: вул. Новгородська, 28-а, м.Запоріжжя, 69076
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 6 метри квадратні |
Адреса: Україна, 69076, Запорізька область, Запоріжжя, Новгородська вулиця, 28А |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
107390323101
Дата реєстрації:
19 бер. 2015 14:48
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
6.0
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
6.0
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
перший
Технічний стан об'єкта:
Задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
компенсація балансоутримувачу витрат за комунальні послуги, експлуатаційні витрати, витрати на спільне утримання прилеглої території
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
відшкодування сум земельного податку балансоутримувачу
Координати:
Широта: 47.82118250000001 Довгота: 35.033794
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 4 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 5 серп. 2021 15:51 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 5 серп. 2021 15:51 | |
| Проєкт договору оренди | 5 серп. 2021 15:51 | |
| Фотографічне зображення майна | 5 серп. 2021 15:51 |
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
З переважним правом
Ім'я:
Андрій Кудієвський
ІПН/РНОКПП:
2967802019
|
Пропозиція: 550,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 18 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 18 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
50/16
Назва договору:
Договір оренди нежитлового приміщення по вул. Новгородвськый, 28а
Опис договору:
Договір оренди нежитлового приміщення по вул. Новгородвськый, 28а
Вартість договору
550,00 грн
Заключна вартість договору:
550,00 грн
Термін дії договору:
5 груд. 2016 11:52 – 7 вер. 12:53
Дата підписання договору:
8 вер. 2021 12:53
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
26 серп. 2021 20:00 – 9 вер. 2021 18:00
Період підписання договору:
26 серп. 2021 20:00 – 23 вер. 2021 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПРИВАТИЗАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИВас може зацікавити
Житомирська обл., Новоград-Волинський р-н, м. Баранівка, вул. Звягельська, 3. Оренда – приміщення підвалу площею 51,00 кв. м (В)
612,00 грн з ПДВ
ДивитисьЖитомирська обл., Новоград-Волинський р-н, м. Баранівка, вул. Звягельська, 3. Оренда – приміщення підвалу площею 59,40 кв. м (В)
712,80 грн з ПДВ
ДивитисьЖитомирська обл., Житомирський р-н, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 93. Оренда – приміщення 1 поверху площею 28,20 кв. м (В)
705,00 грн з ПДВ
Дивитись