Аукціон з продовження договору оренди державного нерухомого майна - вбудовані нежитлові приміщення (№№307,419,420) заг.площею 69,6 кв.м. на 3-4 поверхах корпусу №25 (Технопарк),за адресою м.Львів вул. Городоцька,286 що перебуває на балансі НУ"Львівська
Політехніка".Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди. Детальна інформація про об'єкт оренди та порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 9454
Аукціон з продовження договору оренди державного нерухомого майна - вбудовані нежитлові приміщення (№№307,419,420) заг.площею 69,6 кв.м. на 3-4 поверхах корпусу №25 (Технопарк),за адресою м.Львів вул. Городоцька,286 що перебуває на балансі НУ"Львівська Політехніка".Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди. Детальна інформація про об'єкт оренди та порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 9454
з 22 черв. 2021 18:00
до 8 лип. 2021 20:00
(один учасник)
з 8 лип. 2021 20:00
до 5 серп. 2021 15:34
5 серп. 2021 15:34
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Чинний орендар
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
вбудовані нежитлові приміщення (№№307,419,420) заг.площею 69,6 кв.м. на 3-4 поверхах корпусу №25 (Технопарк) за адресою Городоцька 286,що перебуває на балансі НУ"Львівська Політехніка"
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
|
Площа: 69,6 метри квадратні |
Адреса: Україна, 79000, Львівська область, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЛЬВІВ, 286, вулиця Городоцька, Залізничний район, Львів, Львівська міськрада |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
69.6
Загальна площа будівлі, кв.м:
13987.1
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
69.6
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
3,4
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
10.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.82059984105093 Довгота: 23.914628510344958 Висота: 19
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 17 черв. 2021 10:57 | |
| Фотографічне зображення майна | 17 черв. 2021 10:57 | |
| Фотографічне зображення майна | 17 черв. 2021 10:57 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 17 черв. 2021 10:57 | |
| Паспорт торгів | 17 черв. 2021 10:57 | |
| Проєкт договору оренди | 17 черв. 2021 10:57 |
Показати документи
Приховати документи
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
З переважним правом
Ім'я:
Крищишин Валерій Михайлович
ЄДРПОУ:
32483127
|
Пропозиція: 3 572,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
85
Назва договору:
Договір оренди №85 від 31.07.2009р.(зміни від 05.08.2021р.)
Опис договору:
Вбудовані нежитлові приміщення (№№307,419,420) заг.площею 69,6 кв.м. на 3-4 поверхах корпусу №25 (Технопарк),за адресою м.Львів вул. Городоцька,286 що перебуває на балансі НУ"Львівська Політехніка"
Вартість договору
3 572,00 грн
Заключна вартість договору:
3 572,00 грн
Термін дії договору:
5 серп. 2021 12:00 – 4 серп. 12:00
Дата підписання договору:
5 серп. 2021 12:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
8 лип. 2021 20:00 – 22 лип. 2021 18:00
Період підписання договору:
8 лип. 2021 20:00 – 5 серп. 2021 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Забезпечувальний депозит
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областяхВас може зацікавити
Аукціон з передачі в оренду частини нежитових приміщень будівлі Гімназії з дошкільним підрозділом с.Новосілки-Гостинні загальною площею пл. 161,5 кв.м (ІІІ-1,5 кв.м; ІV – 14,0 кв.м; V – 4,1 кв.м; VІ – 1,9 кв.м; VІІ – 1,4 кв.м; VІІІ – 16,4 кв.м; ІХ – 30,4 кв.м; Х – 16,2 кв.м; ХІ – 4,0 кв.м; ХІІ – 54,7 кв.м; ХІІІ – 16,9 кв.м.), що знаходиться за адресою вул. Нова,16 с. Новосілки-Гостинні Самбірського району Львівської області
4 298,00 грн без ПДВ
ДивитисьОренда частини нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Олександра Довженка, 3, приміщення на 1-му поверсі у НЕЖИТЛОВІЙ БУДІВЛІ ВИРОБНИЧОГО ПРИЗНАЧЕННЯ (ЛІТЕРА Д), площею 1,00 кв. м.
3 000,00 грн з ПДВ
ДивитисьДовгострокова оренда нежитлового приміщення 14,08 кв. м. на 1-му поверсі у м. Перечин, Закарпатської області
2 500,00 грн з ПДВ
Дивитись