Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020

Частина об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020.

Початкова ціна

2 770,20 грн

без ПДВ
Редагування доступне
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 4 вер. 18:00

до 9 вер. 20:00

Аукціон

з 10 вер. 11:00

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
4 вер. 18:00 – 9 вер. 20:00
Початок аукціону:
10 вер. 11:00
Дата публікації:
3 вер. 20:10
Період редагування:
3 вер. 20:10 – 4 вер. 18:00
Період питань:
3 вер. 20:10 – 9 вер. 18:00
Період відповідей:
3 вер. 20:10 – 9 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20260903-32984
Реєстраційний внесок:
864,70 грн
Гарантійний внесок:
5 540,40 грн
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
207
Строк оренди:
5 років
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Ні
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
2 770,20 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
27,70 грн
Тип власності:
Комунальна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з представником балансоутримувача годину огляду об’єкта за телефонами (099) 308 84 77 з 800 до 1600 з понеділка по п’ятницю.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
. Майно може бути використано орендарем відповідно до пунктів 29 та 291 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483 (надалі Порядок) з метою розміщення аптечного пункту згідно КВЕД 47.73 «Роздрібна торгівля фармацевтичними товарами в спеціалізованих магазинах».
Можливість суборенди:
Так

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Об’єкт нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

28,9 метри квадратні

Адреса:

Україна, 69005, Запорізька область, Запоріжжя, вулиця Перемоги, 80

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
№454742668
Дата реєстрації:
3 груд. 2025 20:05
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
28.9
Номер поверху або поверхів:
перший
Технічний стан об'єкта:
Технічний стан об’єкта: об’єкт облаштований електропостачанням, центральним опаленням, водопостачання та каналізація підведені до санвузлів, які перебувають у загальному користуванні.
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 47.8307366 Довгота: 35.144968299999995

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Презентація 3 вер. 20:10
Поверховий план об'єкта або план поверху 3 вер. 20:10
Проєкт договору оренди 3 вер. 20:10
Фотографічне зображення майна 3 вер. 20:10
Фотографічне зображення майна 3 вер. 20:10
Фотографічне зображення майна 3 вер. 20:10
Фотографічне зображення майна 3 вер. 20:10

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
45013287
Адреса:
Україна, Запорізька область, Запоріжжя, Незалежної України, 60 б

Основний контакт

Ім'я:
Безверха Марія Миколаївна
E-mail:
Телефон:
0961288482

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
05498677
Адреса:
Україна, 69020, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 80, КОАТУУ: 2300000000, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЗАПОРІЖЖЯ

Основний контакт

Ім'я:
Тилик Лариса Маратівна
E-mail:
Телефон:
0993088477

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Департамент управління активами Запорізької міської ради

Вас може зацікавити

Аукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського району Львівської області

Аукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського ...
Ім'я:
Янів Мар'яна Олегівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380673893771 ЄДРПОУ:
44433404
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 869,45 грн без ПДВ

Дивитись

Приміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.

Приміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.
Ім'я:
Баліцький Ігор
E-mail: [email protected] Телефон: +380965668836 ЄДРПОУ:
20098076
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 737,14 грн з ПДВ

Дивитись

Оренда нежилого приміщення площею 14,3 м.кв. на десятому поверсі будівлі за адресою: вул. Антоновича, 51

Оренда нежилого приміщення площею 14,3 м.кв. на десятому поверсі будівлі за адресою: вул. Антоновича, 51
Ім'я:
Лимаренко Поліна Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380501708708 ЄДРПОУ:
21582733
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

5 300,00 грн без ПДВ

Дивитись