Проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини вбудованого нежитлового приміщення, розташованого в будівлі ЦНАПу загальною площею 2,0 кв.м. за адресою: м.Берегове, вул.Верешморті, 3, Закарпатської області

Проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини вбудованого нежитлового приміщення, розташованого в будівлі ЦНАПу загальною площею 2,0 кв.м. за адресою: м.Берегове, вул.Верешморті, 3, Закарпатської області

Початкова ціна

628,00 грн

без ПДВ
Редагування доступне
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 4 вер. 18:00

до 24 вер. 20:00

Аукціон

з 25 вер. 12:30

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
4 вер. 18:00 – 24 вер. 20:00
Початок аукціону:
25 вер. 12:30
Дата публікації:
3 вер. 10:32
Період редагування:
3 вер. 10:32 – 4 вер. 18:00
Період питань:
3 вер. 10:32 – 24 вер. 18:00
Період відповідей:
3 вер. 10:32 – 24 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20260903-27478
Реєстраційний внесок:
864,70 грн
Гарантійний внесок:
1 256,00 грн
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
1
Строк оренди:
5 років
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Ні
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
628,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
6,28 грн
Тип власності:
Комунальна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з представником балансоутримувача годину огляду об’єкта за телефоном +380501658499 з 8-30 до 18-00 понеділок - четверг, з 08-30 до 14-30 - п’ятниця
Додаткова інформація:
Не вказано

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Майно може бути використане Орендарем виключно для розміщення технічних засобів та іншого обладнання ( для встановлення терміналу самообслуговування)
Додаткові умови оренди майна:
Додаткові умови відсутні

Графік оренди

Графік:
Майно передається в постійну (цілодобову) оренду. Доступ користувачів та обслуговуючого персоналу до Майна обмежений офіційним графіком роботи будівлі ЦНАПу Берегівської міської ради.

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Частина вбудованого нежитлового приміщення, розташована в будівлі ЦНАПу загальною площею 2,0 кв.м. за адресою: м.Берегове, вул.Верешморті, 3, Закарпатської області

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

2 метри квадратні

Адреса:

Україна, 90202, Закарпатська область, Берегове, вулиця Верешморті, 3

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
300587909
Дата реєстрації:
21 лют. 2022 12:07
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
2.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
763.9
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
2.0
Технологія будівництва:
Інше
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
Працездатний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Присутнє
Телефонізація:
Присутнє
Інтернет:
Присутнє
Охоронна сигналізація:
Присутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 48.2030327972 Довгота: 22.641210258

Розташування на мапі

Документи аукціону 15 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 3 вер. 10:32
Фотографічне зображення майна 3 вер. 10:32
Фотографічне зображення майна 3 вер. 10:32
Фотографічне зображення майна 3 вер. 10:32
Фотографічне зображення майна 3 вер. 10:32
Фотографічне зображення майна 3 вер. 10:32
Фотографічне зображення майна 3 вер. 10:32
Характеристики та документи об’єкта оренди 3 вер. 10:32
Характеристики та документи об’єкта оренди 3 вер. 10:32
Поверховий план об'єкта або план поверху 3 вер. 10:32
Копія рішень, дозволів та згоди 3 вер. 10:32
Копія рішень, дозволів та згоди 3 вер. 10:32
Документи щодо оцінки об'єкта 3 вер. 10:32
Документи щодо оцінки об'єкта 3 вер. 10:32
Проєкт договору оренди 3 вер. 10:32

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04053683
Адреса:
Україна, 90202, Закарпатська область, м. Берегове, вул. Б.Хмельницького, буд. 7, КОАТУУ: 2100000000, ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ/М.УЖГОРОД
Інформація щодо підтвердження повноважень:
None

Основний контакт

Ім'я:
Шевцов Сергій
E-mail:
Телефон:
+380951211909
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
04053683
Адреса:
Україна, 90202, Закарпатська область, Берегове, вул. Б.Хмельницького, 7, 90202, КОАТУУ: 2120400000, БЕРЕГІВСЬКИЙ РАЙОН/М.БЕРЕГОВЕ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Розпорядження Берегівської міської ради № 234 від 23.07.2026 "Про намір передачі в оренду комунального майна на аукціоні та затвердження умов аукціону"

Основний контакт

Ім'я:
Шевцов Сергій Сергійович
E-mail:
Телефон:
+380314122109
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора БЕРЕГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Вас може зацікавити

Волинська обл., Ковельський р-н, с. Оса, вул. Ревушківська, 5. Оренда – частина нежитлової будівлі площею 11,10 кв. м (В)

Волинська обл., Ковельський р-н, с. Оса, вул. Ревушківська, 5. Оренда – частина нежитлової будівлі площею 11,10 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

501,72 грн з ПДВ

Дивитись

Майданчик з піщано-гравійним покриттям площею 10 кв.м та конструктивний елемент будівлі лабораторного корпусу площею 3 кв.м за адресою вул. Донецька,30, м. Київ, 03151

Майданчик з піщано-гравійним покриттям площею 10 кв.м та конструктивний елемент будівлі лабораторного корпусу площею 3 кв.м за адресою вул. Донецька,30, м. Київ, 03151
Ім'я:
Барканова Наталія Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380637540173 ЄДРПОУ:
05510830
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

402,73 грн без ПДВ

Дивитись

м. Харків, пр-т Байрона,169. Оренда – приміщення 1-го поверху площею 12,50 кв.м. (В)

м. Харків, пр-т Байрона,169. Оренда – приміщення 1-го поверху площею 12,50 кв.м. (В)
Ім'я:
Менеджер з нерухомості
E-mail: [email protected] Телефон: +380800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

822,75 грн з ПДВ

Дивитись