Аукціон з умовами на право оренди нерухомого майна, а саме: адміністративний будинок літ. В-1 площею 66,9 кв.м та вимощення №2 площею 259,0 кв.м за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, с. Наварія, вул. Берегова,7

Нерухоме майно, а саме: адміністративний будинок літ. В-1 площею 66,9 кв.м та вимощення №2 площею 259,0 кв.м за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, с. Наварія, вул. Берегова,7. Цільове призначення: розміщення громадської організації фізкультурно-спортивної спрямованості, що є неприбутковою організацією, для проведення спортивних заходів та надання фізкультурно-спортивних послуг. Технічний стан задовільний. Даний об'єкт не є пам'яткою архітектурної спадщини. Балансоутримувач: КЗ ЛОР «Центр олімпійської підготовки». Термін оренди 5 років. Детальна інформація про об'єкт оренди міститься у додатках до даного оголошення.

Початкова ціна

12 616,12 грн

без ПДВ
Редагування доступне
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 2 вер. 18:00

до 6 вер. 20:00

Аукціон

з 7 вер. 12:55

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
2 вер. 18:00 – 6 вер. 20:00
Початок аукціону:
7 вер. 12:55
Дата публікації:
1 вер. 16:58
Період редагування:
1 вер. 16:58 – 2 вер. 18:00
Період питань:
1 вер. 16:58 – 6 вер. 18:00
Період відповідей:
1 вер. 16:58 – 6 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20260901-27550
Реєстраційний внесок:
864,70 грн
Гарантійний внесок:
54 229,76 грн
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
228
Строк оренди:
5 років
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Ні
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
12 616,12 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
126,16 грн
Тип власності:
Комунальна

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
розміщення громадської організації фізкультурно-спортивної спрямованості, що є неприбутковою організацією, для проведення спортивних заходів та надання фізкультурно-спортивних послуг
Можливість суборенди:
Так

Графік оренди

Графік:
5 років

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

нерухоме майно, а саме: адміністративний будинок літ. В-1 площею 66,9 кв.м та вимощення №2 площею 259,0 кв.м за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, с. Наварія, вул. Берегова,7

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

325,9 метри квадратні

Адреса:

Україна, Львівська область, Наварія, PWVQ+M4, Наварія

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
51436283
Дата реєстрації:
14 серп. 2023 17:20
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
325.9
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
325.9
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Технічний стан об'єкта:
технічний – задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.744183745044616 Довгота: 23.93759359176472

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 1 вер. 16:58
Фотографічне зображення майна 1 вер. 16:58
Фотографічне зображення майна 1 вер. 16:58
Фотографічне зображення майна 1 вер. 16:58
Проєкт договору оренди 1 вер. 16:58
Кваліфікаційні вимоги 1 вер. 16:58
Поверховий план об'єкта або план поверху 1 вер. 16:58
Копія рішень, дозволів та згоди 1 вер. 16:58

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
25255072
Адреса:
Україна, 79008, Львівська область, м. Львів, вул. Винниченка,18, КОАТУУ: 4600000000, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЛЬВІВ

Основний контакт

Ім'я:
Левицька Надія Анатоліївна
E-mail:
Телефон:
+380672541617

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
02928226
Адреса:
Україна, 81105, Львівська область, с. Наварія, вул. Берегова,7

Основний контакт

Ім'я:
Штангрет Уляна Петрівна
E-mail:
kzlor.cop/[email protected]
Телефон:
+380679809830

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Управління майном спільної власності Львівської обласної ради

Вас може зацікавити

Передача в оренду частини нежитлового приміщення за адресою: Вінницька область, Жмеринський р-н, м. Шаргород, вул. Героїв Майдану, 234

Передача в оренду частини нежитлового приміщення за адресою: Вінницька область, Жмеринський р-н, м. Шаргород, вул. Героїв Майдану, 234
Ім'я:
Поліщук Валерій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380973307230 ЄДРПОУ:
00032129
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

9 795,00 грн з ПДВ

Дивитись

Аукціон на продовження договору оренди № 20984092014 від 25.11.2009 року на частину нежитлового приміщення у одноповерховій будівлі, прибудованої до трьохповерхової частини семиповерхової будівлі поліклініки, загальною площею 106,70 кв.м. за адресою: Одеська область, Одеський район, м.Чорноморськ, вул. Захисників України (колишня вул. 1 Травня), буд.1

Аукціон на продовження договору оренди № 20984092014 від 25.11.2009 року на частину нежитлового приміщення у одноповерховій будівлі, прибудованої до трьохповерхової частини семиповерхової будівлі поліклініки, загальною площею 106,70 кв.м. за адресою: Одеська о...
Ім'я:
Ігнатенко Ірина Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380486865244 ЄДРПОУ:
25427633
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

21 160,00 грн без ПДВ

Дивитись

Проведення аукціону на передачу в оренду об’єктів нерухомого майна права комунальної власності за адресою: 69084, м. Запоріжжя, вул. Карпенка-Карого, 31

Проведення аукціону на передачу в оренду об’єктів нерухомого майна права комунальної власності за адресою: 69084, м. Запоріжжя, вул. Карпенка-Карого, 31
Ім'я:
Безверха Марія Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0961288482 ЄДРПОУ:
45013287
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

10 207,53 грн без ПДВ

Дивитись