Об'єкт нерухомого майна комунальної власності Кельменецькї селищної територіальної громади
частина нежитлового приміщення першого поверху поліклінічного відділення комунального некомерційного підприємства «Кельменецька багатопрофільна лікарня», площею 19,8 кв.м., розміщеного за адресою: вул. Сагайдачного, буд. 75, селище Кельменці, Дністровського району, Чернівецької області
з 25 груд. 2025 18:00
до 5 січ. 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 4 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Графік оренди
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
частина нежитлового приміщення першого поверху поліклінічного відділення комунального некомерційного підприємства «Кельменецька багатопрофільна лікарня», площею 19,08 кв.м., розміщеного за адресою: Чернівецька область, Дністровський район, селище Кельменці, вул. Сагайдачного, будинок 75
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 19,08 метри квадратні |
Адреса: Україна, 03732, Чернівецька область, Кельменці, вулиця Сагайдачного |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
24006551673220
Дата реєстрації:
2 лип. 2021 11:08
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
19.08
Загальна площа будівлі, кв.м:
3836.7
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
19.08
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Присутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 48.45605000 Довгота: 26.83770000
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Проєкт договору оренди | 24 груд. 2025 09:04 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 24 груд. 2025 09:04 | |
| Фотографічне зображення майна | 24 груд. 2025 09:04 | |
| Фотографічне зображення майна | 24 груд. 2025 09:04 | |
| Фотографічне зображення майна | 24 груд. 2025 09:04 |
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕЛЬМЕНЕЦЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" КЕЛЬМЕНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІВас може зацікавити
Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020
2 770,20 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського району Львівської області
1 869,45 грн без ПДВ
ДивитисьКиївська обл., Кагарлицький р-н, с. Шубівка, вул. Фіалкова, 1-А, літ. «А» (В). Оренда – приміщення 1-го поверху площею 30,00 кв. м
929,10 грн з ПДВ
Дивитись