Оренда їдальні (площею 31,0 м.кв.) - Плотицька гімназія Білецької сільської ради, за адресою: с. Плотича, вул. Шкільна, 1
Оренда їдальні (площею 31,0 м.кв.) - Плотицька гімназія Білецької сільської ради, за адресою: с. Плотича, вул. Шкільна, 1
з 22 груд. 2025 18:00
до 25 груд. 2025 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Їдальня (площею 31,0 м.кв.) - КЗ "Плотицька загальноосвітня школа І-ІІ ст."
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 31 метри квадратні |
Адреса: Україна, 47704, Тернопільська область, с.Плотича, Шкільна,1 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
31.0
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Присутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 50.3454604086 Довгота: 30.5683593079
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Характеристики та документи об’єкта оренди | 19 груд. 2025 11:04 | |
| Фотографічне зображення майна | 19 груд. 2025 11:04 | |
| Проєкт договору оренди | 19 груд. 2025 11:04 | |
| Документи щодо оцінки об'єкта | 19 груд. 2025 11:04 | |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 19 груд. 2025 11:04 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 19 груд. 2025 11:04 |
Показати документи
Приховати документи
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ВІДДІЛ ОСВІТИ БІЛЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІВас може зацікавити
Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020
2 770,20 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського району Львівської області
1 869,45 грн без ПДВ
ДивитисьКиївська обл., Кагарлицький р-н, с. Шубівка, вул. Фіалкова, 1-А, літ. «А» (В). Оренда – приміщення 1-го поверху площею 30,00 кв. м
929,10 грн з ПДВ
Дивитись