Анонімізовано. Дані цього аукціону приховані від усіх крім організатора і учасників аукціону.

Оренда їдальні (площею 43,6 м.кв.) - КЗ "Мшанецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.", за адресою: с. Мшанець, вул. Центральна, 143

Оренда їдальні (площею 43,6 м.кв.) - КЗ "Мшанецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.", за адресою: с. Мшанець, вул. Центральна, 143

Початкова ціна

2 568,70 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 22 груд. 2025 18:00

до 25 груд. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
22 груд. 2025 18:00 – 25 груд. 2025 20:00
Початок аукціону:
26 груд. 2025 11:30
Дата публікації:
19 груд. 2025 10:34
Період редагування:
19 груд. 2025 10:34 – 22 груд. 2025 18:00
Період питань:
19 груд. 2025 10:34 – 25 груд. 2025 18:00
Період відповідей:
19 груд. 2025 10:34 – 25 груд. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20251219-53781
Реєстраційний внесок:
800,00 грн
Гарантійний внесок:
4 000,00 грн
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
1
Строк оренди:
12 місяців
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Ні
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
2 568,70 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
1,00 грн
Тип власності:
Комунальна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з представником уповноваженого органу та балансоутримувачем годину огляду об’єкта згідно робочого графіка за телефонами: (096) 677-83-43 з 10:00до 16:00(понеділок-п’ятниця).

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Для здійснення харчування учнів пільгових категорій, вихованців дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти
Додаткові умови оренди майна:
Для здійснення харчування учнів пільгових категорій, вихованців дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Їдальня (площею 43,6 м.кв.) - КЗ "Мшанецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст." за адресою: с. Мшанець, вул. Центральна, 143.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

43,6 метри квадратні

Адреса:

Україна, 47235, Тернопільська область, с. Мшанець, вул. Центральна, 143

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
43.6
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Лічильник опалення:
Присутнє
Інтернет:
Присутнє
Охоронна сигналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.753907 Довгота: 25.474831

Розташування на мапі

Документи аукціону 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Характеристики та документи об’єкта оренди 19 груд. 2025 10:34
Фотографічне зображення майна 19 груд. 2025 10:34
Проєкт договору оренди 19 груд. 2025 10:34
Документи щодо оцінки об'єкта 19 груд. 2025 10:34
Копія рішень, дозволів та згоди 19 груд. 2025 10:34
Поверховий план об'єкта або план поверху 19 груд. 2025 10:34

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
43041459
Адреса:
Україна, 47707, Тернопільська область, Тернопільський р-н, с. Біла, вул. Молодіжна, буд. 19, КОАТУУ: 6100000000, ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ТЕРНОПІЛЬ

Основний контакт

Ім'я:
Дмитроца Марія
E-mail:
Телефон:
+380969505727

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
43041459
Адреса:
Україна, 47707, Тернопільська область, село Біла, вул. Молодіжна, КОАТУУ: 6125280700, БІЛЕЦЬКА/С.БІЛА

Основний контакт

Ім'я:
Марія Дмитроца
E-mail:
Телефон:
+380969505727

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ВІДДІЛ ОСВІТИ БІЛЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020

Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого п...
Ім'я:
Безверха Марія Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0961288482 ЄДРПОУ:
45013287
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 770,20 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського району Львівської області

Аукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського ...
Ім'я:
Янів Мар'яна Олегівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380673893771 ЄДРПОУ:
44433404
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 869,45 грн без ПДВ

Дивитись

Приміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.

Приміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.
Ім'я:
Баліцький Ігор
E-mail: [email protected] Телефон: +380965668836 ЄДРПОУ:
20098076
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 737,14 грн з ПДВ

Дивитись