Анонімізовано. Дані цього аукціону приховані від усіх крім організатора і учасників аукціону.

Електронний аукціон з покроковим підвищенням стартової орендної плати

Електронний аукціон з покроковим підвищенням стартової орендної плати

Початкова ціна

35 500,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 16 лип. 2025 18:00

до 4 серп. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
16 лип. 2025 18:00 – 4 серп. 2025 20:00
Початок аукціону:
5 серп. 2025 12:05
Дата публікації:
15 лип. 2025 10:24
Період редагування:
15 лип. 2025 10:24 – 16 лип. 2025 18:00
Період питань:
15 лип. 2025 10:24 – 4 серп. 2025 18:00
Період відповідей:
15 лип. 2025 10:24 – 4 серп. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20250715-67074
Реєстраційний внесок:
800,00 грн
Гарантійний внесок:
35 500,00 грн
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Строк оренди:
1 рік
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Ні
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
35 500,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
355,00 грн
Тип власності:
Комунальна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Місце проведення огляду: м.Краматорськ, вул.Олекси Тихого (Орджонікідзе), 6

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Встановлені заводом виробником
Додаткові умови оренди майна:
виконуючого обовязки директора КП "АТП" Катагонського В.М. № 22-ОД від 19.05.2025 року «Про затвердження умов оренди майна та договору оренди, яке включено до переліку першого типу, відносно якого прийнято рішення про передачу в оренду»

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

придатний для використання за призначенням, що встановлено заводом виробником

Код CAV: 34100000-8 Мототранспортні засоби
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 84333, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Академічна, 11

Тип:
Транспорт
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
СБМ, тип - спеціальний вантажний С
Модель транспортного засобу:
Автомобіль вантажний спеціальний, машина дорожня комбінована СБМ МДКЗ 17-07 з піскорозкидальним обладнанням та поворотним відвалом, відповідної комплектації, на базі самоскида МАЗ-6501С5, рік випуску 2019, колір оранжевий
Рік випуску:
2019
Об'єм двигуна, см³:
6650.0
Тип палива:
Дизель
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
Оранжевий
Пробіг, км:
10581.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
Y89073407К1А16049 Y3M6501C5J0000332
Комплектація:
Автомобіль МДКЗ 17 багатофункціональний та оснащений змінним піскорозкидальним обладнанням та поворотним відвалом
Технічний стан:
придатний для використання за призначенням, що встановлено заводом виробником
Потреба в ремонті:
Ні

Документи аукціону 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 15 лип. 2025 10:24
Проєкт договору оренди 15 лип. 2025 10:24
Кваліфікаційні вимоги 15 лип. 2025 10:24
Копія рішень, дозволів та згоди 15 лип. 2025 10:24

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
20359602
Адреса:
Україна, 84333, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Академічна, буд. 11, КОАТУУ: 1400000000, ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ/М.ДОНЕЦЬК

Основний контакт

Ім'я:
Катагонський Вадим
E-mail:
Телефон:
+380662038355

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
20359602
Адреса:
Україна, 84333, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Академічна,11, КОАТУУ: 1412900000, КРАМАТОРСЬК
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації № 45/7-20-рк від 29.04.2020 року

Основний контакт

Ім'я:
Катагонський Вадим Миколайович
E-mail:
Телефон:
+380662038255

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО"

Вас може зацікавити

Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)

Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)
Ім'я:
Саутенко Сергій Олегович
E-mail: [email protected] Телефон: 0675719932 ІПН/РНОКПП:
2737004757
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

59 760,98 грн без ПДВ

Дивитись

Повторний аукціон. Вантажний малотонажний автомобіль ГАЗ 2705, 1997 року випуску, реєстраційний номер ВІ 8624 АХ

Повторний аукціон. Вантажний малотонажний автомобіль ГАЗ 2705, 1997 року випуску, реєстраційний номер ВІ 8624 АХ
Ім'я:
Таратун Сергій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953201970 ЄДРПОУ:
08733819
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

21 500,00 грн без ПДВ

Дивитись

Повторний аукціон. Легковий автомобіль ВАЗ 210740, 2011 року випуску, реєстраційний номер 17 1226

Повторний аукціон. Легковий автомобіль ВАЗ 210740, 2011 року випуску, реєстраційний номер 17 1226
Ім'я:
Таратун Сергій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953201970 ЄДРПОУ:
08733819
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

33 250,00 грн без ПДВ

Дивитись