м. Київ, вулиця Олександра Архипенка, 12/3 окремий елемент благоустрою для розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення
Окремий елемент благоустрою для розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення, за адресою: м. Київ, вулиця Олександра Архипенка, 12/3 загальною площею: (18 м²)
з 3 лип. 2025 18:00
до 10 лип. 2025 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 2 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Окремий елемент благоустрою для розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення, за адресою: м. Київ, вулиця Олександра Архипенка, 12/3 загальною площею: (18 м²)
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 18 метри квадратні |
Адреса: Україна, 04211, Київ, Київ, вулиця Олександра Архипенка, 12/3 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
18.0
Технічний стан об'єкта:
Згідно паспорту прив'язки тимчасової споруди, та інших документів об'єкту реєстру
Координати:
Широта: 50.49437840138493 Довгота: 30.519262368775166
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Кваліфікаційні вимоги | 2 лип. 2025 14:13 | |
| Характеристики та документи об’єкта оренди | 2 лип. 2025 14:13 | |
| Фотографічне зображення майна | 2 лип. 2025 14:13 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 2 лип. 2025 14:13 | |
| Проєкт договору оренди | 2 лип. 2025 14:13 |
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Комунальне підприємство «КИЇВ.ПРОЗОРО» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)Вас може зацікавити
Проведення аукціону на продовження договору оренди № 6765 від 28.02.2014 нерухомого майна, що належить до державної власності, а саме: нежитлові приміщення загальною площею 4,00 кв.м (частина даху будівлі та прилеглого до будівлі майданчика), що розміщене за адресою: 02099, м. Київ, вул. Вереснева, 13/59 та обліковується на балансі Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві. Ключ 9662. Додаткова угода від 22.09.2021 № 6765/02. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди.
9 919,10 грн без ПДВ
ДивитисьЧеркаська обл., м. Корсунь-Шевченківський, вул. Шевченка, 35. Оренда – приміщення 3-го поверху площею 416,9 кв.м (В)
5 002,80 грн з ПДВ
ДивитисьЧеркаська обл., м. Сміла, вул. Незалежності, 35. Оренда - приміщення 3-го поверху, площею 399,80 кв. м (В)
4 797,60 грн з ПДВ
Дивитись