нежитлове приміщення №2 загальною площею 50,5 кв.м., розташоване на першому поверсі одноповерхової будівлі лі. «В-1» під назвою «Шкільна їдальня» КЗ «Гніздичівської школи мистецтв імені Ігоря Кушплера» Гніздичівської селищної ради Стрийського району
Львівської області за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, смт. Гніздичів, вул. Шевченка, буд. 2
нежитлове приміщення №2 загальною площею 50,5 кв.м., розташоване на першому поверсі одноповерхової будівлі лі. «В-1» під назвою «Шкільна їдальня» КЗ «Гніздичівської школи мистецтв імені Ігоря Кушплера» Гніздичівської селищної ради Стрийського району Львівської області за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, смт. Гніздичів, вул. Шевченка, буд. 2
3 229,94 грн
без ПДВОрганізатор:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТА СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНОЇ СФЕРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ГНІЗДИЧІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИз 2 черв. 2025 18:00
до 5 черв. 2025 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 5 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
нежитлове приміщення №2 загальною площею 50,5 кв.м., розташоване на першому поверсі одноповерхової будівлі лі. «В-1» під назвою «Шкільна їдальня» КЗ «Гніздичівської школи мистецтв імені Ігоря Кушплера» Гніздичівської селищної ради Стрийського району Львівської області за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, смт. Гніздичів, вул. Шевченка, буд. 2
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 50,5 метри квадратні |
Адреса: Україна, 81740, Львівська область, смт. Гніздичів, вулиця Тараса Шевченка, 2 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
50.5
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
50.5
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
добрий
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.3479475389 Довгота: 24.113022089
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 8 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 30 трав. 2025 09:59 | |
| Паспорт торгів | 30 трав. 2025 09:59 | |
| Проєкт договору оренди | 30 трав. 2025 09:59 | |
| Фотографічне зображення майна | 30 трав. 2025 09:59 | |
| Фотографічне зображення майна | 30 трав. 2025 09:59 | |
| Фотографічне зображення майна | 30 трав. 2025 09:59 | |
| Фотографічне зображення майна | 30 трав. 2025 09:59 | |
| Фотографічне зображення майна | 30 трав. 2025 09:59 |
Показати документи
Приховати документи
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ВІДДІЛ ОСВІТИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТА СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНОЇ СФЕРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ГНІЗДИЧІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИВас може зацікавити
Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020
2 770,20 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського району Львівської області
1 869,45 грн без ПДВ
ДивитисьПриміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.
3 737,14 грн з ПДВ
Дивитись