Про передачу в оренду через аукціон такого майна: будівля (свинарник), літ.З-1, загальною площею 1969,0 кв.м, за адресою: м.Львів, вул.Шевченка, б/н, (військове містечко №374), що перебуває на балансі Концерну "Військторгсервіс" в особі Західного
регіонального управління концерну "Військторгсервіс"
Про передачу в оренду через аукціон такого майна: будівля (свинарник), літ.З-1, загальною площею 1969,0 кв.м, за адресою: м.Львів, вул.Шевченка, б/н, (військове містечко №374), що перебуває на балансі Концерну "Військторгсервіс" в особі Західного регіонального управління концерну "Військторгсервіс"
Термін 5 років.
Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення.
Нарахування податку на додану вартість на суму
орендної плати здійснюється у порядку, визначеному законодавством.
Ключ об'єкта 53389
з 26 трав. 2025 18:00
до 12 черв. 2025 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
будівля (свинарник), літ.З-1, загальною площею 1969,0 кв.м, за адресою: м.Львів, вул.Шевченка, б/н, (військове містечко №374), що перебуває на балансі Концерну "Військторгсервіс" в особі Західного регіонального управління концерну "Військторгсервіс"
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 1 969 метри квадратні |
Адреса: Україна, 79000, Львівська область, ЛЬВІВ, Львів, Львівська міськрада, вул.Шевченка, б/н (в.міст.374) |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1969.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
1969.0
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1969.0
Номер поверху або поверхів:
одноповерхова
Технічний стан об'єкта:
потребує капітального ремонту
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.87749771369864 Довгота: 23.92177281747353 Висота: 14
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 23 трав. 2025 14:28 | |
| Фотографічне зображення майна | 23 трав. 2025 14:28 | |
| Фотографічне зображення майна | 23 трав. 2025 14:32 | |
| Паспорт торгів | 23 трав. 2025 14:28 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 23 трав. 2025 14:28 | |
| Проєкт договору оренди | 23 трав. 2025 14:28 |
Показати документи
Приховати документи
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областяхВас може зацікавити
м. Київ, вул. Дегтярівська, 28А, літ. «А» (Шевченківський р-н). Оренда – група приміщень у підвалі, загальною площею – 269,80 кв. м (В)
27 569,51 грн з ПДВ
ДивитисьКиївська область, м. Боярка, вул. Білогородська, 11А, літ. «А». Оренда – група приміщень на 2-му поверсі, загальною площею 538,50 кв. м (В)
38 564,68 грн з ПДВ
ДивитисьНЕЖИТЛОВЕ ПРИМІЩЕННЯ, ГРОМАДСЬКИЙ БУДИНОК ЛУЧАНСЬКИЙ ФЕЛЬДШЕРСЬКИЙ ПУНКТ. Загальна площа 73,6 кв.м. 22896 Вінницька обл. Вінницький р-н, с. Лука, вулиця Церковна, будинок 4а.
39 081,50 грн без ПДВ
Дивитись