Анонімізовано. Дані цього аукціону приховані від усіх крім організатора і учасників аукціону.

м. Київ, вулиця Цитадельна, 6/8 окремий елемент благоустрою за адресою (для розміщення поштомату)

Згідно пункту 4. договору оренди окремого елементу благоустрою комунальної власності міста Києва

Прийняття заяв на участь

з 17 бер. 2025 18:00

до 20 бер. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
17 бер. 2025 18:00 – 20 бер. 2025 20:00
Початок аукціону:
21 бер. 2025 11:35
Дата публікації:
14 бер. 2025 18:09
Період редагування:
14 бер. 2025 18:09 – 17 бер. 2025 18:00
Період питань:
14 бер. 2025 18:09 – 20 бер. 2025 18:00
Період відповідей:
14 бер. 2025 18:09 – 20 бер. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20250314-01415
Реєстраційний внесок:
800,00 грн
Гарантійний внесок:
4 186,00 грн
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
П-вулиця Цитадельна, 6/8 (3 м²)
Строк оренди:
5 років
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Ні
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
2 093,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
20,93 грн
Тип власності:
Комунальна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Згідно паспорту прив'язки тимчасової споруди, та інших документи об'єкту реєстру
Додаткова інформація:
Згідно паспорту прив'язки тимчасової споруди, та інших документи об'єкту реєстру

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
для розміщення поштомату
Додаткові умови оренди майна:
Орендар зобов’язаний компенсувати: витрати, пов’язані з проведенням незалежної оцінки Майна, в сумі, зазначеній у пункті 6.3 Умов Договору; витрати, пов’язані із проведенням технічної інвентаризації та паспортизації Майна, в сумі, зазначеній у пункті 6.4 Умов Договору; витрати, пов’язані із проведенням топографо-геодезичного знімання Майна, в сумі, зазначеній у пункті 6.5 Умов Договору.
Можливість суборенди:
Так

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Згідно пункту 4. договору оренди окремого елементу благоустрою комунальної власності міста Києва

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

3 метри квадратні

Адреса:

Україна, 01133, Київ, Київ, вулиця Цитадельна, 6/8

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
3.0
Технічний стан об'єкта:
Згідно паспорту прив'язки тимчасової споруди, та інших документи об'єкту реєстру
Координати:
Широта: 50.4328941 Довгота: 30.547900212673802

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Характеристики та документи об’єкта оренди 14 бер. 2025 18:09
Кваліфікаційні вимоги 14 бер. 2025 18:09
Фотографічне зображення майна 14 бер. 2025 18:09
Проєкт договору оренди 14 бер. 2025 18:09
Поверховий план об'єкта або план поверху 14 бер. 2025 18:09

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
31108609
Адреса:
Україна, 01044, Київ, Київ, ВУЛИЦЯ ХРЕЩАТИК, будинок 32, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Бітковський Ігор Дмитрович
E-mail:
Телефон:
+380674287203

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
31108609
Адреса:
Україна, 01044, Київ, Київ, ВУЛИЦЯ ХРЕЩАТИК, будинок 32, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Бітковський Ігор Дмитрович
E-mail:
Телефон:
+380674287203

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Комунальне підприємство «КИЇВ.ПРОЗОРО» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Вас може зацікавити

Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020

Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого п...
Ім'я:
Безверха Марія Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0961288482 ЄДРПОУ:
45013287
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 770,20 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського району Львівської області

Аукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського ...
Ім'я:
Янів Мар'яна Олегівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380673893771 ЄДРПОУ:
44433404
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 869,45 грн без ПДВ

Дивитись

Приміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.

Приміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.
Ім'я:
Баліцький Ігор
E-mail: [email protected] Телефон: +380965668836 ЄДРПОУ:
20098076
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 737,14 грн з ПДВ

Дивитись