Анонімізовано. Дані цього аукціону приховані від усіх крім організатора і учасників аукціону.

Електронний аукціон з покроковим підвищенням стартової орендної плати

Власником майна встановлено строк оренди комунального майна в – 1 один рік, з дня підписання сторонами договору оренди

Початкова ціна

35 500,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 10 бер. 2025 18:00

до 16 бер. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
10 бер. 2025 18:00 – 16 бер. 2025 20:00
Початок аукціону:
17 бер. 2025 11:45
Дата публікації:
7 бер. 2025 16:05
Період редагування:
7 бер. 2025 16:05 – 10 бер. 2025 18:00
Період питань:
7 бер. 2025 16:05 – 16 бер. 2025 18:00
Період відповідей:
7 бер. 2025 16:05 – 16 бер. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20250307-95446
Реєстраційний внесок:
800,00 грн
Гарантійний внесок:
35 500,00 грн
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
1
Строк оренди:
1 рік
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Так
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
35 500,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
355,00 грн
Тип власності:
Комунальна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Місце проведення огляду: м.Краматорськ, вул.Олекси Тихого (Орджонікідзе), 6

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Встановлені заводом виробником
Додаткові умови оренди майна:
виконуючого обовязки директора КП "АТП" Катагонського В.М. № 8-ОД від 19.02.2025 року «Про затвердження умов оренди майна та договору оренди, яке включено до переліку першого типу, відносно якого прийнято рішення про передачу в оренду»

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

придатний для використання за призначенням, що встановлено заводом виробником

Код CAV: 34100000-8 Мототранспортні засоби
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 84333, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Академічна, 11

Тип:
Транспорт
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
СБМ, тип - спеціальний вантажний С
Модель транспортного засобу:
МДКЗ-17-06 (машина дорожня комбінована) з піскорозкидальним обладнанням та швидкісним відвалом, відповідної комплектації, на базі самоскида МАЗ-6501С5
Рік випуску:
2019
Об'єм двигуна, см³:
6650.0
Тип палива:
Дизель
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
Оранжевий
Пробіг, км:
10581.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
Y89063406К1A16045 Y3M6501C5J0000315
Комплектація:
Автомобіль МДКЗ 17 багатофункціональний та оснащений змінним піскорозкидальним обладнанням та швидкісним відвалом
Технічний стан:
придатний для використання за призначенням, що встановлено заводом виробником
Потреба в ремонті:
Ні

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Копія рішень, дозволів та згоди 7 бер. 2025 16:05
Документи щодо оцінки об'єкта 7 бер. 2025 16:05
Фотографічне зображення майна 7 бер. 2025 16:05
Проєкт договору оренди 7 бер. 2025 16:05
Проєкт договору оренди 7 бер. 2025 16:05

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
20359602
Адреса:
Україна, 84333, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Академічна, буд. 11, КОАТУУ: 1400000000, ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ/М.ДОНЕЦЬК

Основний контакт

Ім'я:
Катагонський Вадим
E-mail:
Телефон:
+380662038355

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
20359602
Адреса:
Україна, 84333, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Академічна,11, КОАТУУ: 1412900000, КРАМАТОРСЬК

Основний контакт

Ім'я:
Катагонський Вадим Миколайович
E-mail:
Телефон:
+380662038255

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО"

Вас може зацікавити

Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)

Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)
Ім'я:
Саутенко Сергій Олегович
E-mail: [email protected] Телефон: 0675719932 ІПН/РНОКПП:
2737004757
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

59 760,98 грн без ПДВ

Дивитись

Повторний аукціон. Вантажний малотонажний автомобіль ГАЗ 2705, 1997 року випуску, реєстраційний номер ВІ 8624 АХ

Повторний аукціон. Вантажний малотонажний автомобіль ГАЗ 2705, 1997 року випуску, реєстраційний номер ВІ 8624 АХ
Ім'я:
Таратун Сергій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953201970 ЄДРПОУ:
08733819
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

21 500,00 грн без ПДВ

Дивитись

Повторний аукціон. Легковий автомобіль ВАЗ 210740, 2011 року випуску, реєстраційний номер 17 1226

Повторний аукціон. Легковий автомобіль ВАЗ 210740, 2011 року випуску, реєстраційний номер 17 1226
Ім'я:
Таратун Сергій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953201970 ЄДРПОУ:
08733819
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

33 250,00 грн без ПДВ

Дивитись