Оренда нежитлового приміщення харчоблоку Висоцького ліцею
Приміщення харчоблоку їдальні Висоцького ліцею загальною площею 81,2 м. кв.за адресою: Рівненська область Сарненський район с.Висоцьк вул.Містечкова,2, для організації безоплатного харчування дітей постраждалих від Чорнобильської катастрофи
з 4 бер. 2025 18:00
до 12 бер. 2025 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 6 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Частина приміщення харчоблоку Висоцького ліцею. Будівля цегляна, розташована на огородженій території навчального закладу, по вулиці Містечкова, в центральній зоні населеного пункту. Приміщення обладнанні необхідними комунікаціями, стан конструктивних елементів - "задовільний", рівень опорядження - "просте"
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 81,2 метри квадратні |
Адреса: Україна, 34111, Рівненська область, Висоцьк, 2 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
81.2
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 51.7236599 Довгота: 26.6602392
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 22 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Цифровий підпис | 3 бер. 2025 16:38 | |
| Цифровий підпис | 3 бер. 2025 16:38 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 3 бер. 2025 16:38 | |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 3 бер. 2025 16:38 | |
| Фотографічне зображення майна | 3 бер. 2025 16:38 | |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 3 бер. 2025 16:38 | |
| Фотографічне зображення майна | 3 бер. 2025 16:38 | |
| Цифровий підпис | 3 бер. 2025 16:38 | |
| Фотографічне зображення майна | 3 бер. 2025 16:38 | |
| Цифровий підпис | 3 бер. 2025 16:38 | |
| Цифровий підпис | 3 бер. 2025 16:38 | |
| Фотографічне зображення майна | 3 бер. 2025 16:38 | |
| Цифровий підпис | 3 бер. 2025 16:38 | |
| Цифровий підпис | 3 бер. 2025 16:38 | |
| Кваліфікаційні вимоги | 3 бер. 2025 16:38 | |
| Цифровий підпис | 3 бер. 2025 16:38 | |
| Фотографічне зображення майна | 3 бер. 2025 16:38 | |
| Цифровий підпис | 3 бер. 2025 16:38 | |
| Проєкт договору оренди | 3 бер. 2025 16:38 | |
| Цифровий підпис | 3 бер. 2025 16:38 | |
| Цифровий підпис | 3 бер. 2025 16:38 | |
| Фотографічне зображення майна | 3 бер. 2025 16:38 |
Показати документи
Приховати документи
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Висоцький ліцей Висоцької сільської ради Сарненського району Рівненської областіВас може зацікавити
Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020
2 770,20 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського району Львівської області
1 869,45 грн без ПДВ
ДивитисьПриміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.
3 737,14 грн з ПДВ
Дивитись