Анонімізовано. Дані цього аукціону приховані від усіх крім організатора і учасників аукціону.

Про передачу в оренду через аукціон із зниженням стартової ціни такого майна: будівлі КПП магазину літ. "А-1", площею 95,6 кв. м, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Стрий, вул.Дрогбицька,72, та перебуває на балансі Концерну "Військторгсервіс" в особі Філії "Західна" Концерну "Військторгсервіс"

Про передачу в оренду через аукціон із зниженням стартової ціни такого майна: будівлі КПП магазину літ. "А-1", площею 95,6 кв. м, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Стрий, вул.Дрогбицька,72, та перебуває на балансі Концерну "Військторгсервіс" в особі Філії "Західна" Концерну "Військторгсервіс" Термін - 5 років. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Нарахування податку на додану вартість на суму орендної плати здійснюється у порядку, визначеному законодавством. Ключ об'єкта 2327

Початкова ціна

4 771,74 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 18 груд. 2024 18:00

до 16 січ. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
18 груд. 2024 18:00 – 16 січ. 2025 20:00
Початок аукціону:
17 січ. 2025 12:55
Дата публікації:
17 груд. 2024 15:11
Період редагування:
17 груд. 2024 15:11 – 18 груд. 2024 18:00
Період питань:
17 груд. 2024 15:11 – 16 січ. 2025 18:00
Період відповідей:
17 груд. 2024 15:11 – 16 січ. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20241217-80928
Реєстраційний внесок:
710,00 грн
Гарантійний внесок:
14 473,84 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
9 543,47 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
50 %
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
2327
Строк оренди:
5 років
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Ні
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
4 771,74 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
47,72 грн
Тип власності:
Державна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Данилишина Катерина тел.: +380637701559 Львівська обл., м. Стрий, вул.Дрогбицька,72,
Додаткова інформація:
Термін - 5 років. Нарахування податку на додану вартість на суму орендної плати здійснюється у порядку, визначеному законодавством.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень
Цільове призначення об'єкта:
за будь-яким цільовим призначенням на розсуд орендаря.
Можливість суборенди:
Ні

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

будівля КПП магазину літ. "А-1", площею 95,6 кв. м, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Стрий, вул.Дрогбицька,72, та перебуває на балансі Концерну "Військторгсервіс" в особі Філії "Західна" Концерну "Військторгсервіс"

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

95,6 метри квадратні

Адреса:

Україна, 82401, Львівська область, СТРИЙ, 72, вулиця Дрогобицька, Стрий, Стрийська міськрада

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
95.6
Загальна площа будівлі, кв.м:
95.6
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
95.6
Номер поверху або поверхів:
перший
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.25478385786551 Довгота: 23.82356458880298 Висота: 16

Розташування на мапі

Документи аукціону 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 17 груд. 2024 15:11
Паспорт торгів 17 груд. 2024 15:11
Проєкт договору оренди 17 груд. 2024 15:11
Поверховий план об'єкта або план поверху 17 груд. 2024 15:11

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79005, Львівська область, м.Львів, вул.Коперника М.,4

Основний контакт

Ім'я:
Дубина Володимир Володимирович
E-mail:
Телефон:
+380322616204

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
38076799
Адреса:
Україна, 79059, Львівська область, Львів, Львів, вул.Плугова,12А

Основний контакт

Ім'я:
Данилишина Катерина
E-mail:
Телефон:
+380322532464

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях

Вас може зацікавити

Рівненська обл., м. Рівне, вул. Млинівська, 33, кв. 74. Оренда – група приміщень 1 поверху, площею 48,10 кв. м (В)

Рівненська обл., м. Рівне, вул. Млинівська, 33, кв. 74. Оренда – група приміщень 1 поверху, площею 48,10 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 958,39 грн з ПДВ

Дивитись

Волинська обл., м. Ковель, вул. Незалежності, 84. Оренда – група приміщень 2-го поверху адмінбудівлі площею 59,30 кв. м (В)

Волинська обл., м. Ковель, вул. Незалежності, 84. Оренда – група приміщень 2-го поверху адмінбудівлі площею 59,30 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 659,96 грн з ПДВ

Дивитись

Нежитлові приміщення за поверховим планом А-2, (приміщення Nº18,19,21,22) площею 84,5 кв.м. Адміністративної будівлі в с.Верхне Висоцьке, що знаходиться за адресою: 82554, вул. Франка І., с.Верхнє Висоцьке, Самбірський р-н. Львівська обл., (загальна площа 517,9 кв.м)

Нежитлові приміщення за поверховим планом А-2, (приміщення Nº18,19,21,22) площею 84,5 кв.м. Адміністративної будівлі в с.Верхне Висоцьке, що знаходиться за адресою: 82554, вул. Франка І., с.Верхнє Висоцьке, Самбірський р-н. Львівська обл., (загальна площа...
Ім'я:
Блажевський Юліан Пилипович
E-mail: [email protected] Телефон: +380500552192 ЄДРПОУ:
05290787
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 273,00 грн без ПДВ

Дивитись