Анонімізовано. Дані цього аукціону приховані від усіх крім організатора і учасників аукціону.

Аукціон про передачу в оренду державного нерухомого: котельні літ. "Д-1", площею 163,6 кв.м, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Стрий, вул. Кардинала Любачівського,10, та перебуває на балансі Концерну "Військторгсервіс" в особі Філії "Західна"Концерну "Військторгсервіс".

Аукціон про передачу в оренду державного нерухомого: котельні літ. "Д-1", площею 163,6 кв.м, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Стрий, вул. Кардинала Любачівського,10, та перебуває на балансі Концерну "Військторгсервіс" в особі Філії "Західна"Концерну "Військторгсервіс".Термін - 5 років. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Нарахування податку на додану вартість на суму орендної плати здійснюється у порядку, визначеному законодавством. Ключ об'єкта 2330.

Початкова ціна

5 642,41 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 2 груд. 2024 18:00

до 12 груд. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
2 груд. 2024 18:00 – 12 груд. 2024 20:00
Початок аукціону:
13 груд. 2024 12:10
Дата публікації:
29 лист. 2024 11:56
Період редагування:
29 лист. 2024 11:56 – 2 груд. 2024 18:00
Період питань:
29 лист. 2024 11:56 – 12 груд. 2024 18:00
Період відповідей:
29 лист. 2024 11:56 – 12 груд. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20241129-76120
Реєстраційний внесок:
710,00 грн
Гарантійний внесок:
24 753,90 грн
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
2330
Строк оренди:
5 років
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Ні
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
5 642,41 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
56,42 грн
Тип власності:
Державна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Данилишина Катерина тел.: +380637701559 пошта: [email protected]
Додаткова інформація:
Нарахування податку на додану вартість на суму орендної плати здійснюється у порядку, визначеному законодавством. Термін оренди 5 років.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень
Можливість суборенди:
Ні

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Котельня літ. "Д-1" площею 163, 6 кв. м, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Стрий, вул. Кардинала Любачівського, 10, та перебуває на балансі Концерну "Військторгсервіс" в особі Філії "Західна"Концерну "Військторгсервіс"

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

163,6 метри квадратні

Адреса:

Україна, 82401, Львівська область, СТРИЙ, Стрий, вул. Кардинала Любачівського,10, Стрийська міськрада

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
163.6
Загальна площа будівлі, кв.м:
163.6
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
163.6
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.26545813211016 Довгота: 23.842734137586678 Висота: 16

Розташування на мапі

Документи аукціону 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 29 лист. 2024 11:56
Паспорт торгів 29 лист. 2024 11:56
Проєкт договору оренди 29 лист. 2024 11:56
Поверховий план об'єкта або план поверху 29 лист. 2024 11:56

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79005, Львівська область, м.Львів, вул.Коперника М.,4

Основний контакт

Ім'я:
Дубина Володимир Володимирович
E-mail:
Телефон:
+380322616204

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
38076799
Адреса:
Україна, 79059, Львівська область, Львів, Львів, вул. Плугова,12 А

Основний контакт

Ім'я:
Данилишина Катерина
E-mail:
Телефон:
+380322532464

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях

Вас може зацікавити

Рівненська обл., м. Рівне, вул. Млинівська, 33, кв. 74. Оренда – група приміщень 1 поверху, площею 48,10 кв. м (В)

Рівненська обл., м. Рівне, вул. Млинівська, 33, кв. 74. Оренда – група приміщень 1 поверху, площею 48,10 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 958,39 грн з ПДВ

Дивитись

Нежитлові приміщення за поверховим планом А-2, (приміщення Nº18,19,21,22) площею 84,5 кв.м. Адміністративної будівлі в с.Верхне Висоцьке, що знаходиться за адресою: 82554, вул. Франка І., с.Верхнє Висоцьке, Самбірський р-н. Львівська обл., (загальна площа 517,9 кв.м)

Нежитлові приміщення за поверховим планом А-2, (приміщення Nº18,19,21,22) площею 84,5 кв.м. Адміністративної будівлі в с.Верхне Висоцьке, що знаходиться за адресою: 82554, вул. Франка І., с.Верхнє Висоцьке, Самбірський р-н. Львівська обл., (загальна площа...
Ім'я:
Блажевський Юліан Пилипович
E-mail: [email protected] Телефон: +380500552192 ЄДРПОУ:
05290787
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 273,00 грн без ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда приміщення вільного призначення 75,68 кв.м. у м. Херсон

Довгострокова оренда приміщення вільного призначення 75,68 кв.м. у м. Херсон
Ім'я:
Контакт-центр АТ "Укрпошта"
E-mail: [email protected] Телефон: +380503609533 ЄДРПОУ:
21560045
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 600,00 грн з ПДВ

Дивитись