Анонімізовано. Дані цього аукціону приховані від усіх крім організатора і учасників аукціону.

Аукціон з передачі в оренду нежитлових приміщень ( №292-1 площею 1,3 кв.м, №292-2 площею 17,6 кв.м, №292-3 площею 3,8 кв.м, №292-4 площею 2,7 кв.м, №292-5 площею 3,8 кв.м, №292-6 площею 32,1 кв м, №292-7 площею 4,7 кв.м), загальною площею 66,00 кв.м, які розміщені на першому поверсі за адресою: вул.Стрийська,61, м.Львів, 79026 та перебувають на балансі Концерну ''Військторгсервіс'' в особі філії ''Західна'' Концерну ''Військторгсервіс''.

Аукціон з передачі в оренду нежитлових приміщень ( №292-1 площею 1,3 кв.м, №292-2 площею 17,6 кв.м, №292-3 площею 3,8 кв.м, №292-4 площею 2,7 кв.м, №292-5 площею 3,8 кв.м, №292-6 площею 32,1 кв м, №292-7 площею 4,7 кв.м), загальною площею 66,00 кв.м, які розміщені на першому поверсі за адресою: вул.Стрийська,61, м.Львів, 79026 та перебувають на балансі Концерну ''Військторгсервіс'' в особі філії ''Західна'' Концерну ''Військторгсервіс''. Строк оренди - 5 (п'ять) років Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Нарахування податку на додану вартість на суму орендної плати здійснюється у порядку, визначеному законодавством. КЛЮЧ 52791

Початкова ціна

25 432,02 грн

без ПДВ
Аукціон відмінено
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь
не було
Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
21 лист. 2024 18:00 – 25 лист. 2024 20:00
Початок аукціону:
26 лист. 2024 11:10
Дата публікації:
20 лист. 2024 15:23
Період редагування:
20 лист. 2024 15:23 – 21 лист. 2024 18:00
Період питань:
20 лист. 2024 15:23 – 25 лист. 2024 18:00
Період відповідей:
20 лист. 2024 15:23 – 25 лист. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20241120-74187
Реєстраційний внесок:
710,00 грн
Гарантійний внесок:
9 992,40 грн
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
52791
Строк оренди:
5 років
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Так
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
25 432,02 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
254,32 грн
Тип власності:
Державна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Робочий час за адресою: місто Львів,вулиця Стрийська,61
Додаткова інформація:
Робочий час за адресою: місто Львів,вулиця Стрийська,61

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Причина відміни аукціону

Причина:
Порушення порядку підготовки аукціону
Назва документу Тип документу Дата публікації
Причини скасування 21 лист. 2024 15:01

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень
Можливість суборенди:
Ні

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Нежитлові приміщення ( №292-1 площею 1,3 кв.м, №292-2 площею 17,6 кв.м, №292-3 площею 3,8 кв.м, №292-4 площею 2,7 кв.м, №292-5 площею 3,8 кв.м, №292-6 площею 32,1 кв м, №292-7 площею 4,7 кв.м), загальною площею 66,00 кв.м, які розміщені на першому поверсі за адресою: вул.Стрийська,61, м.Львів, 79026 та перебувають на балансі Концерну ''Військторгсервіс'' в особі філії ''Західна'' Концерну ''Військторгсервіс''

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

66 метри квадратні

Адреса:

Україна, 79000, Львівська область, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЛЬВІВ, 61, вулиця Стрийська, Франківський район, Львів, Львівська міськрада

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
66.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
66.0
Номер поверху або поверхів:
перший
Технічний стан об'єкта:
Задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Потужність електромережі, кВт:
3.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.82135045792047 Довгота: 24.020485349820657 Висота: 17

Розташування на мапі

Документи аукціону 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 20 лист. 2024 15:23
Фотографічне зображення майна 20 лист. 2024 15:23
Фотографічне зображення майна 20 лист. 2024 15:23
Проєкт договору оренди 20 лист. 2024 15:23
Паспорт торгів 20 лист. 2024 15:23
Поверховий план об'єкта або план поверху 20 лист. 2024 15:23

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79005, Львівська область, м.Львів, вул.Коперника М.,4

Основний контакт

Ім'я:
Дубина Володимир Володимирович
E-mail:
Телефон:
+380322616204

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
38076799
Адреса:
Україна, 79059, Львівська область, Львів, Львів, вул.Плугова,12А

Основний контакт

Ім'я:
Данилишина Катерина
E-mail:
Телефон:
+380322532464

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РВ ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях

Вас може зацікавити

м. Київ, вул. Дегтярівська, 28А, літ. «А» (Шевченківський р-н). Оренда – група приміщень у підвалі, загальною площею – 269,80 кв. м (В)

м. Київ, вул. Дегтярівська, 28А, літ. «А» (Шевченківський р-н). Оренда – група приміщень у підвалі, загальною площею – 269,80 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

27 569,51 грн з ПДВ

Дивитись

Київська обл., Бориспільський р-н, м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 86А. Оренда – група приміщення на 3-му поверсі, загальною площею – 73,00 кв. м (В)

Київська обл., Бориспільський р-н, м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 86А. Оренда – група приміщення на 3-му поверсі, загальною площею – 73,00 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

19 464,72 грн з ПДВ

Дивитись

Київська область, м. Боярка, вул. Білогородська, 11А, літ. «А». Оренда – група приміщень на 2-му поверсі, загальною площею 538,50 кв. м (В)

Київська область, м. Боярка, вул. Білогородська, 11А, літ. «А». Оренда – група приміщень на 2-му поверсі, загальною площею 538,50 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

38 564,68 грн з ПДВ

Дивитись