Оренда нежитлового приміщення, роташованого за адресою:19751 , Черкаська обл., Золотоніський р-н, с. Дмитрівка, вул. Баранника, буд. 60
Оренда нежитлового приміщення, роташованого за адресою:19751 , Черкаська обл., Золотоніський р-н, с. Дмитрівка, вул. Баранника, буд. 60, 202 м.кв.
з 5 серп. 2024 18:00
до 25 серп. 2024 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлове приміщення, що посвідчене Витягом з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності,реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна: 2520944171040, літ.А1-1-нежитлове приміщення, літ а-1-прибудова, площею 202 м.кв. роташованого Черкаська обл., Золотоніський р-н, с. Дмитрівка, вул. Баранника, буд. 60
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 202 метри квадратні |
Адреса: Україна, 19751, Черкаська область, Дмитрівка, вулиця Баранника, 60 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
45377819
Дата реєстрації:
1 груд. 2021 11:32
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
202.0
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
заключення окремого договору на відшкодування комунальних послуг
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
заключнення окремого договору оренди на земельну ділянку
Координати:
Широта: 49.67174000 Довгота: 31.84842000
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 3 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Проєкт договору оренди | 2 серп. 2024 11:53 | |
| Фотографічне зображення майна | 2 серп. 2024 11:53 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 2 серп. 2024 11:53 |
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора НОВОДМИТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЗОЛОТОНІСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІВас може зацікавити
Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020
2 770,20 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського району Львівської області
1 869,45 грн без ПДВ
ДивитисьПриміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.
3 737,14 грн з ПДВ
Дивитись