Анонімізовано. Дані цього аукціону приховані від усіх крім організатора і учасників аукціону.

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва, переданого до сфери управління Печерської райдержадміністрації - частина нежитлових приміщень першого поверху в адмінбудівлі Печерської районної в місті Києві державної адміністрації площею 4,0 кв. м за адресою: м. Київ, вул. М. Омеляновича-Павленка, 15

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва, переданого до сфери управління Печерської райдержадміністрації - частина нежитлових приміщень першого поверху площею 4,0 кв. м за адресою: м. Київ, вул. М. Омеляновича-Павленка, 15, що обліковуються на балансі Печерської районної в місті Києві державної адміністрації. Постійна оренда згідно з графіком роботи установи. Потенційний орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним статтею 4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна». Юридична особа, інформація про бенефіціарних власників якої не розкрита в порушення вимог Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" не може бути орендарем.

Початкова ціна

19,21 грн

без ПДВ
Аукціон відмінено
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 24 лип. 2024 18:00

до 29 лип. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
24 лип. 2024 18:00 – 29 лип. 2024 20:00
Початок аукціону:
30 лип. 2024 12:45
Дата публікації:
23 лип. 2024 14:37
Період редагування:
23 лип. 2024 14:37 – 24 лип. 2024 18:00
Період питань:
23 лип. 2024 14:37 – 29 лип. 2024 18:00
Період відповідей:
23 лип. 2024 14:37 – 29 лип. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20240723-07440
Реєстраційний внесок:
710,00 грн
Гарантійний внесок:
6 056,00 грн
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
135
Строк оренди:
5 років
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Ні
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
19,21 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
0,19 грн
Тип власності:
Комунальна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
За зверненням заінтересованої особи до підприємства-балансоутримувача про ознайомлення з об’єктом оренди. Ознайомлення проводиться в робочий час підприємства-балансоутримувача. Звернення має містити інформацію про бажаний час та дату ознайомлення з об’єктом. Звернення подається з урахуванням того, що останнім днем для огляду є день, що передує дню проведення аукціону. Балансоутримувачем об’єкту є Печерська районна в місті Києві державна адміністрація. Режим роботи підприємства: пон. – четв. з 08:00 до 17:00, п’ятн. з 08:00 до 15:45. Обідня перерва з 12.00 до 12.45. Контактні дані: тел. (044) 280-15-39, (044) 280-56-19; адреса: м. Київ, вул. М. Омеляновича-Павленка, 15, м. Київ, 01010; електронна пошта : [email protected]

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Причина відміни аукціону

Причина:
Рішення суду або інші підстави
Назва документу Тип документу Дата публікації
Причини скасування 29 лип. 2024 14:22

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Для розміщення торговельних автоматів самообслуговування: кав"ярні самообслуговування та торговельного автомату з продажу продовольчих товарів, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи (протокол постійної комісї Київської міської ради з питань власності та регуляторної політики від 02.07.2024 № 21/136 (частина І пункт 20)
Можливість суборенди:
Так

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Частина нежитлового приміщення на першому поверсі в адміністративній будівлі розташована за адресою: вул. М. Омельяновича-Павленка, 15, площею 4 кв. м.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

4 метри квадратні

Адреса:

Україна, 01010, Київ, Київ, вул. М. Омельяновича-Павленка, 15

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
2007913280000
Дата реєстрації:
9 січ. 2020 10:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
4.0
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
4.0
Номер поверху або поверхів:
1-й поверх
Технічний стан об'єкта:
Задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Координати:
Широта: 50.5257381 Довгота: 30.5913938073887

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт договору оренди 23 лип. 2024 14:37
Фотографічне зображення майна 23 лип. 2024 14:37
Фотографічне зображення майна 23 лип. 2024 14:37
Кваліфікаційні вимоги 23 лип. 2024 14:37
Поверховий план об'єкта або план поверху 23 лип. 2024 14:37

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
37401206
Адреса:
Україна, 01010, Київська область, Київ, М. Омеляновича - Павленка, 15, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Литвинова Анжеліка Володимирівна
E-mail:
Телефон:
+380442801539

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
37401206
Адреса:
Україна, 01024, Київ, Київ, М. Омеляновича - Павленка, 15, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Литвинова Анжеліка Володимирівна
E-mail:
Телефон:
+380442805619

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Печерська районна в місті Києві державна адміністрація

Вас може зацікавити

Аукціон за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій з передачі в оренду нежитлового приміщення площею 2,0 кв.м за адресою: м. Олександрія, вул. Поштова, 9

Аукціон за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій з передачі в оренду нежитлового приміщення площею 2,0 кв.м за адресою: м. Олександрія, вул. Поштова, 9
Ім'я:
Уніковський Максим Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380509137615 ЄДРПОУ:
30225269
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

15,62 грн без ПДВ

Дивитись

Про передачу в оренду через аукціон такого майна: частина нежитлового приміщення площею 2,0 кв.м Учбового корпусу № 4, за адресою: вул. Сковороди, 1/3, м. Полтава, терміном на 5 років

Про передачу в оренду через аукціон такого майна: частина нежитлового приміщення площею 2,0 кв.м Учбового корпусу № 4, за адресою: вул. Сковороди, 1/3, м. Полтава, терміном на 5 років
Ім'я:
ПОЛЯХ Тетяна Валентинівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380995035680 ЄДРПОУ:
42769539
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

11,75 грн без ПДВ

Дивитись

Частина приміщення котельні та димова труба, що знаходяться за адресою м.Борзна, вул.С.Палія, 22

Частина приміщення котельні та димова труба, що знаходяться за адресою м.Борзна, вул.С.Палія, 22
Ім'я:
Ірина Горбунова
E-mail: [email protected] Телефон: +380687535528 ЄДРПОУ:
24838038
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

25,66 грн без ПДВ

Дивитись