оренда приміщень загальною площею 68,5 кв.м, за адресою: м. Київ, вулиця Володимира Винниченка, 3 на першому поверсі будинку (підвальне) (нежитлове приміщення № 13)
оренда нерухомого майна площею 68,5 кв.м, за адресою: м. Київ, вулиця Володимира Винниченка, 3 на першому поверсі будинку (нежитлове приміщення № 13)
7 425,00 грн
без ПДВОрганізатор:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВИМИ БУДИНКАМИ" УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ"з 17 лип. 2024 18:00
до 22 лип. 2024 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 9 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
оренда нерухомого майна площею 68,5 кв.м, за адресою: м. Київ, вулиця Володимира Винниченка, 3 на першому поверсі будинку (нежитлове приміщення № 13)
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 68,5 метри квадратні |
Адреса: Україна, 02000, Київ, М.КИЇВ, 3, вулиця Володимира Винниченка, Шевченківський район, Київ, місто Київ |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
27215194
Дата реєстрації:
24 лип. 2018 13:43
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
68.5
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Координати:
Широта: 50.453796784285004 Довгота: 30.50056284237024 Висота: 18
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 11 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 16 лип. 2024 15:21 | |
| Фотографічне зображення майна | 16 лип. 2024 15:21 | |
| Фотографічне зображення майна | 16 лип. 2024 15:21 | |
| Фотографічне зображення майна | 16 лип. 2024 15:21 | |
| Фотографічне зображення майна | 16 лип. 2024 15:21 | |
| Фотографічне зображення майна | 16 лип. 2024 15:21 | |
| Фотографічне зображення майна | 16 лип. 2024 15:21 | |
| Фотографічне зображення майна | 16 лип. 2024 15:21 | |
| Фотографічне зображення майна | 16 лип. 2024 15:21 | |
| Проєкт договору оренди | 16 лип. 2024 15:21 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 16 лип. 2024 15:21 |
Показати документи
Приховати документи
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВИМИ БУДИНКАМИ" УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ"Вас може зацікавити
Проведення аукціону на продовження договору оренди № 6765 від 28.02.2014 нерухомого майна, що належить до державної власності, а саме: нежитлові приміщення загальною площею 4,00 кв.м (частина даху будівлі та прилеглого до будівлі майданчика), що розміщене за адресою: 02099, м. Київ, вул. Вереснева, 13/59 та обліковується на балансі Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві. Ключ 9662. Додаткова угода від 22.09.2021 № 6765/02. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди.
9 919,10 грн без ПДВ
ДивитисьЧеркаська обл., м. Корсунь-Шевченківський, вул. Шевченка, 35. Оренда – приміщення 3-го поверху площею 416,9 кв.м (В)
5 002,80 грн з ПДВ
ДивитисьДовгострокова оренда! Черкаська обл., м. Корсунь-Шевченківський, вул. Комарова, 5. Оренда – виробнича будівля площею 352,0 кв. м (В)
4 224,00 грн з ПДВ
Дивитись