Оренда частину приміщення котельні Королівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» Макарівської селищної ради площею 20 кв.м
Оренда частину приміщення котельні Королівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» Макарівської селищної ради площею 20 кв.м шляхом проведення аукціону з метою виробництва та постачання теплової енергії виключно для потреб зазначеного закладу дошкільної освіти
з 15 лип. 2024 18:00
до 16 лип. 2024 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 5 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Частина приміщення котельні Королівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» Макарівської селищної ради площею 20 кв.м
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 20 метри квадратні |
Адреса: Україна, 08012, Київська область, Королівка, вулиця Олександра Кравченка |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
20.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
200.0
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
20.0
Рік будівництва:
1989
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 50.547682666469946 Довгота: 29.73140701136962
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 10 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 12 лип. 2024 12:18 | |
| Документи щодо оцінки об'єкта | 12 лип. 2024 12:18 | |
| Фотографічне зображення майна | 12 лип. 2024 12:18 | |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 12 лип. 2024 12:18 | |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 12 лип. 2024 12:18 | |
| Фотографічне зображення майна | 12 лип. 2024 12:18 | |
| Проєкт договору оренди | 12 лип. 2024 12:18 | |
| Фотографічне зображення майна | 12 лип. 2024 12:18 | |
| Фотографічне зображення майна | 12 лип. 2024 12:18 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 12 лип. 2024 12:18 |
Показати документи
Приховати документи
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ МАКАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИВас може зацікавити
Частина нежитлового приміщення площею 17,98 кв.м., розташованого на першому поверсі двоповерхової будівлі за адресою: с-ще Юріївка, вул. Центральна, буд. 108 Павлоградського району Дніпропетровської області
21,58 грн з ПДВ
ДивитисьЧастина нежитлових приміщень: коридор №7 – 2,7кв.м, підсобне приміщення №4 – 4,5кв.м, підсобне приміщення №5 - 6,0кв.м, службове прим. №6 – 25,7кв.м нежитлової будівлі за адресою: Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, с. Миколаївка, вул. Центральна, 107
38,90 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон на право оренди комунального майна - нежитлові приміщення загальною площею 80,8 кв.м розташовані за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Довга, 37.
15,29 грн без ПДВ
Дивитись