Аукціон з оренди частини нежитлового приміщення загальною площею 119,7 кв. м, розташованого за адресою: м. Луцьк, вул. Климчука Сергія, 1-е.
Аукціон з оренди частини нежитлового приміщення загальною площею 119,7 кв. м, розташованого за адресою: м. Луцьк, вул. Климчука Сергія, 1-е.
з 9 лип. 2024 18:00
до 24 лип. 2024 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 5 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нерухоме майно у вигляді частини нежитлового приміщення, загальною площею 119,7 кв. м, яке розташоване в двохповерховій цегельній окремостоячій будівлі за адресою: м. Луцьк, вул. Климчука Сергія, 1-е.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 119,7 метри квадратні |
Адреса: Україна, 43017, Волинська область, Луцьк, вулиця Сергія Климчука, 1-е |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
119.7
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
119.7
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 50.7173577 Довгота: 25.3084431
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 7 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 8 лип. 2024 17:39 | |
| Фотографічне зображення майна | 8 лип. 2024 17:39 | |
| Фотографічне зображення майна | 8 лип. 2024 17:39 | |
| Проєкт договору оренди | 8 лип. 2024 17:39 | |
| Фотографічне зображення майна | 8 лип. 2024 17:39 | |
| Фотографічне зображення майна | 8 лип. 2024 17:39 | |
| Фотографічне зображення майна | 8 лип. 2024 17:39 |
Показати документи
Приховати документи
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Відділ управління майном міської комунальної власності Луцької міської радиВас може зацікавити
Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020
2 770,20 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського району Львівської області
1 869,45 грн без ПДВ
ДивитисьПриміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.
3 737,14 грн з ПДВ
Дивитись