Аукціон із зниженням стартової орендної плати на 50% для передачі в оренду будівлі котельні площею 142,2 кв. м, що знаходиться за адресою: Львівська область, м.Броди, вул.Конюшківська,53 та перебуває на балансі Філії "Західна"Концерну
"Військторгсервіс".
Аукціон із зниженням стартової орендної плати на 50% для передачі в оренду будівлі котельні площею 142,2 кв. м, що знаходиться за адресою: Львівська область, м.Броди, вул.Конюшківська,53 та перебуває на балансі Філії "Західна"Концерну "Військторгсервіс".
Строк оренди - 5 (п'ять) років
Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення.
Нарахування податку на додану вартість на суму орендної плати здійснюється у
порядку, визначеному законодавством.
КЛЮЧ 2339
з 18 черв. 2024 18:00
до 17 лип. 2024 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 2 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Причина відміни аукціону
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Причини скасування | 21 черв. 2024 10:46 |
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Будівля котельні площею 142,2 кв. м, що знаходиться за адресою: Львівська область, м.Броди, вул.Конюшківська,53 та перебуває на балансі Філії "Західна"Концерну "Військторгсервіс"
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 142,4 метри квадратні |
Адреса: Україна, 80601, Львівська область, БРОДІВСЬКИЙ РАЙОН/М.БРОДИ, 53, вулиця Конюшківська, Броди, Бродівський район |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
142.4
Загальна площа будівлі, кв.м:
142.4
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
142.4
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 50.08523638110084 Довгота: 25.133717147226665 Висота: 18
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 17 черв. 2024 15:36 | |
| Фотографічне зображення майна | 17 черв. 2024 15:36 | |
| Паспорт торгів | 17 черв. 2024 16:33 | |
| Проєкт договору оренди | 17 черв. 2024 15:36 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 17 черв. 2024 15:36 | |
| Погодження змін до опису лоту. Опис причин редагування | 17 черв. 2024 16:26 |
Показати документи
Приховати документи
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора РВ ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областяхВас може зацікавити
Будівлі та приміщення загальною площею 237,9 кв. м, що складається з адміністративної будівлі «А-1» площею 126,6 кв.м, будівлі боксу для ремонту автомобілів «Ж-1» площею 77,1 кв.м, нежитлових приміщень № 1 площею 15,1 кв.м та № 2 площею 19,1 кв.м в будівлі складу «В-1», яке розташоване за адресою: вул. Велика Фонтанна, 45-Б, місто Умань, Черкаська область
1,00 грн з ПДВ
ДивитисьПро передачу в оренду через аукціон такого майна: частина нежитлового приміщення площею 1,0 кв.м Учбового корпусу № 2, за адресою: вул. Сковороди, 1/3, м. Полтава, терміном на 5 років
1,73 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон про передачу в оренду державного нерухомого майна, а саме: частина нежитлового приміщення № XXXIII першого поверху гуртожитку № 11 площею 1,0 кв.м за адресою: м. Львів, вул. Лукаша ,5 та перебуває на бплансі НУ "Львівська політехніка".
1,00 грн без ПДВ
Дивитись