Анонімізовано. Дані цього аукціону приховані від усіх крім організатора і учасників аукціону.

Про передачу в оренду через аукціон державного майна: будівля КПП площею 47,8 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська обл., м.Броди, вул.Конюшківська,53, та перебуває на балансі Філії "Західна"Концерну "Військторгсервіс"

Про передачу в оренду через аукціон державного майна: будівля КПП площею 47,8 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська обл., м.Броди, вул.Конюшківська,53, та перебуває на балансі Філії "Західна"Концерну "Військторгсервіс".Термін - 5 років. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Нарахування податку на додану вартість на суму орендної плати здійснюється у порядку, визначеному законодавством. Ключ об'єкта 2338

Початкова ціна

832,28 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 20 трав. 2024 18:00

до 10 черв. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
20 трав. 2024 18:00 – 10 черв. 2024 20:00
Початок аукціону:
11 черв. 2024 11:10
Дата публікації:
17 трав. 2024 14:11
Період редагування:
17 трав. 2024 14:11 – 20 трав. 2024 18:00
Період питань:
17 трав. 2024 14:11 – 10 черв. 2024 18:00
Період відповідей:
17 трав. 2024 14:11 – 10 черв. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20240517-82017
Реєстраційний внесок:
710,00 грн
Гарантійний внесок:
7 236,92 грн
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
2338
Строк оренди:
5 років
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Ні
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
832,28 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
8,32 грн
Тип власності:
Державна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Львівська обл., м.Броди, вул.Конюшківська,53 тел.: +380637701559
Додаткова інформація:
Термін - 5 років. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Нарахування податку на додану вартість на суму орендної плати здійснюється у порядку, визначеному законодавством.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень
Цільове призначення об'єкта:
Цільове призначення: за будь-яким цільовим призначенням на розсуд орендаря.
Додаткові умови оренди майна:
Цільове призначення: за будь-яким цільовим призначенням на розсуд орендаря.
Можливість суборенди:
Ні

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

будівля КПП площею 47,8 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська обл., м.Броди, вул.Конюшківська,53, та перебуває на балансі Філії "Західна"Концерну "Військторгсервіс"

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

47,8 метри квадратні

Адреса:

Україна, 80601, Львівська область, БРОДИ, 53, вулиця Конюшківська, Броди, Бродівський район

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
47.8
Загальна площа будівлі, кв.м:
47.8
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
47.8
Номер поверху або поверхів:
одноповерхова
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 50.08942099304503 Довгота: 25.136811023115825 Висота: 18

Розташування на мапі

Документи аукціону 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 17 трав. 2024 14:11
Паспорт торгів 17 трав. 2024 14:11
Проєкт договору оренди 17 трав. 2024 14:11
Поверховий план об'єкта або план поверху 17 трав. 2024 14:11

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79005, Львівська область, м.Львів, вул.Коперника М.,4

Основний контакт

Ім'я:
Дубина Володимир Володимирович
E-mail:
Телефон:
+380322616204

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
38076799
Адреса:
Україна, 79059, Львівська область, Львів, , Львів, вул.Плугова,12А

Основний контакт

Ім'я:
Данилишина Катерина
E-mail:
Телефон:
+380322532464

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях

Вас може зацікавити

м. Житомир, вул. Вітрука, 26. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 23,7 кв. м (В)

м. Житомир, вул. Вітрука, 26. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 23,7 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 422,00 грн з ПДВ

Дивитись

Житомирська обл., Новоград-Волинський р-н, с. Радулин, вул. Шевченка, 2. Оренда – частина приміщення одноповерхової будівлі, площею 20,40 кв. м (В)

Житомирська обл., Новоград-Волинський р-н, с. Радулин, вул. Шевченка, 2. Оренда – частина приміщення одноповерхової будівлі, площею 20,40 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

500,21 грн з ПДВ

Дивитись

Житомирська обл., Коростенський р-н, с. Миколаївка, вул. Центральна, 1. Оренда – частина приміщення одноповерхової будівлі площею 19,30 кв. м. (В)

Житомирська обл., Коростенський р-н, с. Миколаївка, вул. Центральна, 1. Оренда – частина приміщення одноповерхової будівлі площею 19,30 кв. м. (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

501,80 грн з ПДВ

Дивитись