Частина нежитлового приміщення площею 17,41м2
Приміщення - кабінет першого поверху загальною площею 17,41 м2, що розташоване за адресою Київська область, Вишгородський район, смт Іванків, вул.Поліська,65
2 011,10 грн
без ПДВОрганізатор:
Комунальне некомерційне підприємство Іванківської селищної ради "Іванківська центральна районна лікарня"з 13 трав. 2024 18:00
до 23 трав. 2024 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 1 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Причина відміни аукціону
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Причини скасування | 14 трав. 2024 09:29 |
Обмеження
Графік оренди
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Приміщення знаходиться в будівлі консультативно- діагностичного відділення. Частина нежитлового приміщення - кабінет першого поверху загальною площею 17,41 м2, що розташоване за адресою Київська область, Вишгородський район, смт Іванків, вул.Поліська,65
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 17,41 метри квадратні |
Адреса: Україна, 07201, Київська область, Іванків, Поліська вулиця,65 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
17.41
Загальна площа будівлі, кв.м:
3629.0
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
17.41
Рік будівництва:
1982
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
Задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
Витрати на утримання орендованого майна та надання комунальних послуг компенсується балансооутримувачу
Координати:
Широта: 50.94349 Довгота: 29.90013
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 3 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Проєкт договору оренди | 10 трав. 2024 11:25 | |
| Фотографічне зображення майна | 10 трав. 2024 11:25 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 10 трав. 2024 11:25 |
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Комунальне некомерційне підприємство Іванківської селищної ради "Іванківська центральна районна лікарня"Вас може зацікавити
Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020
2 770,20 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського району Львівської області
1 869,45 грн без ПДВ
ДивитисьПриміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.
3 737,14 грн з ПДВ
Дивитись