оренда приміщення 188,3 м.кв, за адресою: місто Київ, вул. Панаса Мирного, 27
оренда нерухомого майна площею 188,3 м.кв, що розміщене за адресою: місто Київ, вул. Панаса Мирного, 27 на І цокольному поверсі будинку (інвентарний № 91)
34 705,00 грн
без ПДВОрганізатор:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВИМИ БУДИНКАМИ" УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ"з 12 квіт. 2024 18:00
до 14 трав. 2024 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 4 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
оренда нерухомого майна площею 188,3 м.кв, що розміщене за адресою: місто Київ, вул. Панаса Мирного, 27 на І цокольному поверсі будинку (інвентарний № 91)
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 188,3 метри квадратні |
Адреса: Україна, 02000, Київ, М.КИЇВ, 21, вулиця Панаса Мирного, Печерський район, Київ, місто Київ |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
24788995
Дата реєстрації:
8 лют. 2018 11:25
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
188.3
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Ліфт:
Відсутнє
Координати:
Широта: 50.43425405871779 Довгота: 30.534459203481674 Висота: 20
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 11 квіт. 2024 16:26 | |
| Фотографічне зображення майна | 11 квіт. 2024 16:26 | |
| Фотографічне зображення майна | 11 квіт. 2024 16:26 | |
| Фотографічне зображення майна | 11 квіт. 2024 16:26 | |
| Проєкт договору оренди | 11 квіт. 2024 16:26 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 11 квіт. 2024 16:26 |
Показати документи
Приховати документи
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВИМИ БУДИНКАМИ" УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ"Вас може зацікавити
32 823,00 грн з ПДВ
ДивитисьПро передачу в оренду через аукціон такого майна: Частина нежитлового приміщення будівлі їдальні Літ.1 площею 213,4 кв.м з технологічним обладнанням у кількості 33 одиниці (згідно переліку) що знаходиться за адресою: Рівненська область, Рівненський район, с.Городок, вул.Барона Штейнгеля, 90
40 109,21 грн без ПДВ
ДивитисьПроведення аукціону на продовження договору оренди № 8294 від 17.12.2018 нерухомого майна, що належить до державної власності, а саме: нежитлові приміщення загальною площею 10,0 кв.м (частина даху будівлі), що розміщене за адресою: 03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 36, та перебуває на балансі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Ключ 9059. Додаткова угода від 03.05.2023 № 8294/03. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди.
26 393,82 грн без ПДВ
Дивитись