Аукціон з передачі в оренду державного нерухомого майна – нежитлових приміщень №№6-8, загальною площею 30,5 кв. м, які розташовані на першому поверсі будівлі літ. "А-2" за адресою: Львівська обл., м. Городок, майд. Гайдамаків, 25-26, що перебуває на
балансі Львівської районної державної адміністрації.
Цільове призначення – за будь-яким цільовим призначенням на розсуд орендаря.
Нарахування податку на додану вартість на суму орендної плати здійснюється у порядку, визначеному законодавством.
Термін оренди 5 років.
Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення.
Ключ об'єкта 51915
Аукціон з передачі в оренду державного нерухомого майна – нежитлових приміщень №№6-8, загальною площею 30,5 кв. м, які розташовані на першому поверсі будівлі літ. "А-2" за адресою: Львівська обл., м. Городок, майд. Гайдамаків, 25-26, що перебуває на балансі Львівської районної державної адміністрації.
Цільове призначення – за будь-яким цільовим призначенням на розсуд орендаря.
Нарахування податку на додану вартість на суму орендної плати здійснюється у порядку, визначеному законодавством.
Термін оренди
5 років.
Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення.
Ключ об'єкта 51915
з 3 квіт. 2024 18:00
до 15 квіт. 2024 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Причина відміни аукціону
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Причини скасування | 5 квіт. 2024 14:40 |
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Державне нерухоме майно - нежитлові приміщення №№6-8, загальною площею 30,5 кв. м, які розташовані на першому поверсі будівлі літ. "А-2" за адресою: Львівська обл., м. Городок, майд. Гайдамаків, 25-26, що перебуває на балансі Львівської районної державної адміністрації
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 30,5 метри квадратні |
Адреса: Україна, 81502, Львівська область, ГОРОДОК, 26, майдан Гайдамаків, Городок, Городоцький район |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
43192172
Дата реєстрації:
26 лип. 2021 10:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
30.5
Загальна площа будівлі, кв.м:
673.5
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
30.5
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
перший
Технічний стан об'єкта:
потребує поточного ремонту
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
49.0
Ступінь потужності електромережі:
друга ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Присутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.78541211477203 Довгота: 23.647505369246648 Висота: 18
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 2 квіт. 2024 11:23 | |
| Фотографічне зображення майна | 2 квіт. 2024 11:23 | |
| Фотографічне зображення майна | 2 квіт. 2024 11:23 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 2 квіт. 2024 11:23 | |
| Проєкт договору оренди | 2 квіт. 2024 11:23 | |
| Паспорт торгів | 2 квіт. 2024 11:23 |
Показати документи
Приховати документи
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областяхВас може зацікавити
Аукціон за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій з передачі в оренду нежитлового приміщення площею 2,0 кв.м за адресою: м. Олександрія, вул. Поштова, 9
15,62 грн без ПДВ
ДивитисьЧастина приміщення котельні та димова труба, що знаходяться за адресою м.Борзна, вул.С.Палія, 22
25,66 грн без ПДВ
ДивитисьОренда державного нерухомого майна, а саме: нежитлового приміщення 1-го поверху фойє інженерно-лабораторного корпусу, загальною площею 4,0 м² за адресою: 03113, м.Київ, проспект Берестейський, 57, що обліковується на балансі Державного підприємства Державне підприємство «Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут» (ДП «ДержавтотрансНДІпроект»).
29,78 грн без ПДВ
Дивитись