Нежитлові приміщення площею 45,00 м.кв., розташовані за адресою: м.Київ, пр-т. Степана Бандери, №8, частина корпусу №10(поверх 1
Нежитлові приміщення площею 45,00 м.кв., розташовані за адресою: м.Київ, пр-т. Степана Бандери, №8, частина корпусу №10(поверх 1) Площа об`єкта оренди: 45,0 кв. м; Загальна площа будівлі/споруди, до якої входить об`єкт оренди: 402,6 кв. м ; Розмір початкової ціни оренди (стартової ціни лоту) за результатами аналізу даних незалежної оцінки за місяць - 2 762,34 грн з ПДВ, (ціна за 1 кв. м. - 61,39 грн з ПДВ) Цільове призначення об`єкта оренди: складське. АТ «Завод « Маяк » не перебуває в процедурі
банкрутства; Орендар зобов'язаний укласти з Орендодавцем договір на відшкодування витрат за отримання комунальних послуг, утримання та обслуговування нерухомого майна;
2 301,95 грн
без ПДВОрганізатор:
Акціонерне Товариство "Завод "Маяк"з 13 бер. 2024 18:00
до 20 бер. 2024 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 1 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Чинний орендар
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлові приміщення площею 45,00 м.кв., розташовані за адресою: м.Київ, пр-т. Степана Бандери, №8, частина корпусу №10(поверх 1) Площа об?єкта оренди: 45,0 кв. м; ?Загальна площа будівлі/споруди, до якої входить об?єкт оренди: 402,6 кв. м ; Розмір початкової ціни оренди (стартової ціни лоту) за результатами аналізу даних незалежної оцінки за місяць - 2 762,34 грн з ПДВ, (ціна за 1 кв. м. - 61,39 грн з ПДВ) Цільове призначення об?єкта оренди: складське.АТ «Завод « Маяк » не перебуває в процедурі банкрутства; ????Орендар зобов?язаний укласти з Орендодавцем договір на відшкодування витрат за отримання комунальних послуг, утримання та обслуговування нерухомого майна;
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 45 метри квадратні |
Адреса: Україна, 02000, Київська область, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.КИЇВ, 8, проспект Степана Бандери, Оболонський район, Київ, місто Київ |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
45.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
402.6
Рік будівництва:
1965
Технологія будівництва:
Панель
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
Задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
220.0
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Координати:
Широта: 50.4888627703884 Довгота: 30.493487119674683 Висота: 18
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 4 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 12 бер. 2024 15:35 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 12 бер. 2024 15:35 | |
| Проєкт договору оренди | 12 бер. 2024 15:35 | |
| Кваліфікаційні вимоги | 12 бер. 2024 15:35 |
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Акціонерне Товариство "Завод "Маяк"Вас може зацікавити
Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020
2 770,20 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського району Львівської області
1 869,45 грн без ПДВ
ДивитисьПриміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.
3 737,14 грн з ПДВ
Дивитись