Анонімізовано. Дані цього аукціону приховані від усіх крім організатора і учасників аукціону.

Про передачу в оренду державного нерухомого майна - будівля, Головний корпус (комплекс будівель та споруд виробничого призначення), згідно технічного паспорту літера «А», загальною площею 2430,5 кв. м, за адресою: Київська обл., Броварський р-н, м. Бровари, вул. Онікієнка Олега, 77Б

Про передачу в оренду державного нерухомого майна - будівля, Головний корпус (комплекс будівель та споруд виробничого призначення), згідно технічного паспорту літера «А», загальною площею 2430,5 кв. м, за адресою: Київська обл., Броварський р-н, м. Бровари, вул. Онікієнка Олега, 77Б

Прийняття заяв на участь

з 1 бер. 2024 18:00

до 27 бер. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
1 бер. 2024 18:00 – 27 бер. 2024 20:00
Початок аукціону:
28 бер. 2024 12:50
Дата публікації:
29 лют. 2024 15:09
Період редагування:
29 лют. 2024 15:09 – 1 бер. 2024 18:00
Період питань:
29 лют. 2024 15:09 – 27 бер. 2024 18:00
Період відповідей:
29 лют. 2024 15:09 – 27 бер. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20240229-27229
Реєстраційний внесок:
710,00 грн
Гарантійний внесок:
151 400,00 грн
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
51774
Строк оренди:
5 років
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Ні
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
2 430,50 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
24,30 грн
Тип власності:
Державна

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень
Можливість суборенди:
Ні

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Будівля, Головний корпус (комплекс будівель та споруд виробничого призначення), згідно технічного паспорту літера «А», загальною площею 2430,5 кв. м, за адресою: Київська обл., Броварський р-н, м. Бровари, вул. Онікієнка Олега, 77Б

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

2 430,5 метри квадратні

Адреса:

Україна, 07403, Київська область, Бровари, вулиця Олега Онікієнка 77

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
53059613
Дата реєстрації:
18 груд. 2023 00:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
2430.5
Загальна площа будівлі, кв.м:
2430.5
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
2430.5
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Технічний стан об'єкта:
потребує поточного ремонту
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
16.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Присутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 50.51180000 Довгота: 30.82357000

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Характеристики та документи об’єкта оренди 29 лют. 2024 15:09
Характеристики та документи об’єкта оренди 29 лют. 2024 15:09
Проєкт договору оренди 29 лют. 2024 15:09
Поверховий план об'єкта або план поверху 29 лют. 2024 15:09
Поверховий план об'єкта або план поверху 29 лют. 2024 15:09
Поверховий план об'єкта або план поверху 29 лют. 2024 15:09
Поверховий план об'єкта або план поверху 29 лют. 2024 15:09
Фотографічне зображення майна 29 лют. 2024 15:09

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
43173325
Адреса:
Україна, 03039, Київська область, Київ, проспект Голосіївський, 50, КОАТУУ: 8030000000, РАЙОНИ М. КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Коренкова Олена Геннадіївна
E-mail:
Телефон:
+380442002527

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
37404165
Адреса:
Україна, 01001, Київська область, Київ, Б. Грінченка, 1

Основний контакт

Ім'я:
Серебрій Надія
E-mail:
Телефон:
+380634571827

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО КИЇВСЬКІЙ, ЧЕРКАСЬКІЙ ТА ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020

Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого п...
Ім'я:
Безверха Марія Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0961288482 ЄДРПОУ:
45013287
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 770,20 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського району Львівської області

Аукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського ...
Ім'я:
Янів Мар'яна Олегівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380673893771 ЄДРПОУ:
44433404
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 869,45 грн без ПДВ

Дивитись

Приміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.

Приміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.
Ім'я:
Баліцький Ігор
E-mail: [email protected] Телефон: +380965668836 ЄДРПОУ:
20098076
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 737,14 грн з ПДВ

Дивитись