Аукціон з оренди тепломереж
Аукціон з оренди тепломереж протяжністю 639,68 погонних метрів (за вирахуванням недіючих тепломереж діаметром 108 мм, протяжністю 60,7 пог.м. через відсутність технологічних потреб) за адресою: Волинська область, Володимирський район, смт Іваничі, вул. Грушевського, 45
9 719,51 грн
без ПДВОрганізатор:
ІВАНИЧІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДАз 5 лют. 2024 18:00
до 8 лют. 2024 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Тепломережі протяжністю 639,68 погонних метрів за адресою: Волинська область, Володимирський район, смт Іваничі, вул. Грушевського, 45 (за вирахуванням недіючих тепломереж діаметром 108 мм, протяжністю 60,7м через відсутність технологічних потреб)
Код CAV: 42000000-6 Промислова техніка
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Кількість: 639,68 Погонний метр |
Адреса: Україна, 45300, Волинська область, Іваничі, вул.Грушевського,45 |
|
Тип:
Інше окреме індивідуально визначене майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
|
|||
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Проєкт договору оренди | 2 лют. 2024 09:24 | |
| Проєкт договору оренди | 2 лют. 2024 09:24 | |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 2 лют. 2024 09:24 | |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 2 лют. 2024 09:24 | |
| Технічні специфікації | 2 лют. 2024 09:24 | |
| Фотографічне зображення майна | 2 лют. 2024 09:24 |
Показати документи
Приховати документи
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ІВАНИЧІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДАВас може зацікавити
Продовження через електронний аукціон договору оренди № КД-19231 від 03.11.2014 іншого окремого індивідуально визначеного (рухомого) майна, що належить до державної власності, яке обліковується на балансі ДП «Одеський порт», а саме: - Верстат токарно-гвинторізний 1К625 (інвентарний № 946462); - Компресорна установка GB 650/270 (інвентарний № 072107); - Стенд шиномонтажний S 530 (інвентарний № 076921), (надалі разом іменоване - рухоме майно)
9 256,90 грн без ПДВ
Дивитисьаукціон з продажу майна банкрута - ЗАТ "РОСЬ" код 14187396 вул.30 років Перемоги, б.70, м.Черкаси, 18029
7 326,00 грн без ПДВ
Дивитисьаукціон з продажу майна банкрута - ЗАТ "РОСЬ" код 14187396 вул.30 років Перемоги, б.70, м.Черкаси, 18029
5 640,00 грн без ПДВ
Дивитись