Нежитлова вбудована кімната № 14 загальною площею 12,80 кв.м., яка розташована на 3-му поверсі адміністративної будівлі за адресою: Київська область, м. Кагарлик, вул. Незалежності, 1
Нежитлова вбудована кімната № 14 загальною площею 12,80 кв.м., яка розташована на 3-му поверсі адміністративної будівлі за адресою: Київська область, м. Кагарлик, вул. Незалежності, 1
2 287,29 грн
без ПДВОрганізатор:
Кагарлицька міська радаз 11 січ. 2024 18:00
до 31 січ. 2024 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 2 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлова вбудована кімната № 14 загальною площею 12,80 кв.м., яка розташована на 3-му поверсі адміністративної будівлі за адресою: Київська область, м. Кагарлик, вул. Незалежності, 1
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 12,8 метри квадратні |
Адреса: Україна, 09200, Київська область, Кагарлик, вулиця Незалежності, 1 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
1585805632222
Дата реєстрації:
8 груд. 2021 14:01
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
12.8
Загальна площа будівлі, кв.м:
1357.5
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
12.8
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
3
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
0.4
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.865020902895864 Довгота: 30.821373153122995
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 10 січ. 2024 09:03 | |
| Фотографічне зображення майна | 10 січ. 2024 09:03 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 10 січ. 2024 09:03 | |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 10 січ. 2024 09:03 | |
| Проєкт договору оренди | 10 січ. 2024 09:03 |
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Кагарлицька міська радаВас може зацікавити
Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020
2 770,20 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського району Львівської області
1 869,45 грн без ПДВ
ДивитисьПриміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.
3 737,14 грн з ПДВ
Дивитись