Оренда їдальні (площею 43,6 м.кв.) - КЗ "Мшанецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст." за адресою: с. Мшанець, вул. Центральна, 143
Оренда їдальні (площею 43,6 м.кв.) - КЗ "Мшанецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст." за адресою: с. Мшанець, вул. Центральна, 143
з 28 груд. 2023 18:00
до 1 січ. 2024 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Їдальня (площею 43,6 м.кв.) - КЗ "Мшанецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст." за адресою: с. Мшанець, вул. Центральна, 143.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 43,6 метри квадратні |
Адреса: Україна, 47235, Тернопільська область, с. Мшанець, вул. Центральна, 143 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
43.6
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Присутнє
Лічильник опалення:
Присутнє
Інтернет:
Присутнє
Охоронна сигналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.753907 Довгота: 25.474831
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Документи щодо оцінки об'єкта | 27 груд. 2023 14:13 | |
| Фотографічне зображення майна | 27 груд. 2023 14:13 | |
| Проєкт договору оренди | 27 груд. 2023 14:13 | |
| Документи щодо оцінки об'єкта | 27 груд. 2023 14:13 | |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 27 груд. 2023 14:13 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 27 груд. 2023 14:13 |
Показати документи
Приховати документи
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ВІДДІЛ ОСВІТИ БІЛЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІВас може зацікавити
Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020
2 770,20 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського району Львівської області
1 869,45 грн без ПДВ
ДивитисьПриміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.
3 737,14 грн з ПДВ
Дивитись