Здача в оренду технічного майданчика, площею 50,00 кв.м., що розташований за адресою 04112, м. Київ, вул. Гонти, 1
Здача в оренду технічного майданчика, площею 50,00 кв.м., що розташований за адресою 04112, м. Київ, вул. Гонти, 1
1 517,00 грн
без ПДВОрганізатор:
ІНСТИТУТ ГАЗУ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИз 27 груд. 2023 18:00
до 4 січ. 2024 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Технічний майданчик, площею 50,00 кв.м., що розташований за адресою 04112, м. Київ, вул. Гонти, 1
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 50 метри квадратні |
Адреса: Україна, 04112, Київська область, Київ, Гонти 1 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
50.0
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
50.0
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 50.49846000 Довгота: 30.76463000
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 4 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 26 груд. 2023 13:17 | |
| Проєкт договору оренди | 26 груд. 2023 13:17 | |
| Фотографічне зображення майна | 26 груд. 2023 13:17 | |
| Погодження змін до опису лоту. Опис причин редагування | 26 груд. 2023 14:35 |
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ІНСТИТУТ ГАЗУ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИВас може зацікавити
Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020
2 770,20 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського району Львівської області
1 869,45 грн без ПДВ
ДивитисьОренда частини приміщення під розміщення буфету площею 5,0 кв. м у складі нежитлового приміщення № 28 загальною площею 71,9 кв.м, Городоцького навчально-виховного комплексу №2 І-ІІІ ступенів "ЗЗСО І ступеня - гімназія Городоцької міської ради Львівської області", що розташоване за адресою: 81500, Львівська область, Львівський район, м. Городок, вул. Мартовича, 1.
827,89 грн без ПДВ
Дивитись