Анонімізовано. Дані цього аукціону приховані від усіх крім організатора і учасників аукціону.

Повторний електронний аукціон із зниженням стартової орендної плати на 50%. Оренда покрівлі будівлі котельні комунального підприємства "Балтська багатопрофільна лікарня" Балтської міської ради Одеської області, загальною площею 258,9 м², розташованої за адресою,: Одеська область, Подільський район, місто Балта, вулиця Госпітальєрів 181

Оренда покрівлі будівлі котельні комунального підприємства "Балтська багатопрофільна лікарня" Балтської міської ради Одеської області, загальною площею 258,9 м², розташованої за адресою,: Одеська область, Подільський район, місто Балта, вулиця Госпітальєрів 181

Початкова ціна

3 536,58 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 14 груд. 2023 18:00

до 21 груд. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
14 груд. 2023 18:00 – 21 груд. 2023 20:00
Початок аукціону:
22 груд. 2023 11:10
Дата публікації:
13 груд. 2023 15:10
Період редагування:
13 груд. 2023 15:10 – 14 груд. 2023 18:00
Період питань:
13 груд. 2023 15:10 – 21 груд. 2023 18:00
Період відповідей:
13 груд. 2023 15:10 – 21 груд. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20231213-61502
Реєстраційний внесок:
670,00 грн
Гарантійний внесок:
14 146,30 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
7 073,15 грн без ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
50 %
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Строк оренди:
4 роки 11 місяців
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Ні
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
3 536,58 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
35,36 грн
Тип власності:
Комунальна

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Використання у комерційних цілях для здійснення підприємницької діяльності для розміщення радіотехнічної апаратури та антенно-фідерних пристроїв
Додаткові умови оренди майна:
компенсувати орендодавцю витрати на проведення незалежної оцінки об’єкта оренди; - здійснити страхування об’єкта оренди у визначений законодавством термін; - відшкодувати витрати за надані комунальні послуги; - використовувати об’єкта оренди за цільовим призначенням.
Можливість суборенди:
Ні

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Покрівля будівлі котельні комунального підприємства "Балтська багатопрофільна лікарня" Балтської міської ради Одеської області, загальною площею 258,9 м², розташована за адресою,: Одеська область, Подільський район, місто Балта, вулиця Госпітальєрів 181

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

258,9 метри квадратні

Адреса:

Україна, 66101, Одеська область, Балта, Одеська область, Подільський район, місто Балта, вулиця Госпітальєрів 181

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
39384774
Дата реєстрації:
23 лист. 2020 00:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
258.9
Загальна площа будівлі, кв.м:
512.0
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
258.9
Технологія будівництва:
Цегла
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 47.9599707341 Довгота: 29.6170189976

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 13 груд. 2023 15:10
Фотографічне зображення майна 13 груд. 2023 15:10
Копія рішень, дозволів та згоди 13 груд. 2023 15:10
Копія рішень, дозволів та згоди 13 груд. 2023 15:10
Поверховий план об'єкта або план поверху 13 груд. 2023 15:10
Проєкт договору оренди 13 груд. 2023 15:10
Копія рішень, дозволів та згоди 13 груд. 2023 15:10
Копія рішень, дозволів та згоди 13 груд. 2023 15:10

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
01998644
Адреса:
Україна, 66101, Одеська область, м. Балта, вул. Ломоносова, буд. 181, КОАТУУ: 5100000000, ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ОДЕСА

Основний контакт

Ім'я:
Півторак Дмитро Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380486621133

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
01998644
Адреса:
Україна, 66200, Одеська область, Балта, вулиця Госпітальєрів 181, КОАТУУ: 5110200000, БАЛТА

Основний контакт

Ім'я:
Півторак Дмитро Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380977440116

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАЛТСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Оренда нежитлового приміщення харчоблоку Туменського ліцею

Оренда нежитлового приміщення харчоблоку Туменського ліцею
Ім'я:
Діжурко Оксана Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380671664006 ЄДРПОУ:
39135048
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 824,96 грн без ПДВ

Дивитись

м. Житомир, вул. Михайлівська, 20. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 41,8 кв. м (В)

м. Житомир, вул. Михайлівська, 20. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 41,8 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 197,70 грн з ПДВ

Дивитись

м. Житомир, вул. Київська, 20. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 45,1 кв. м (В)

м. Житомир, вул. Київська, 20. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 45,1 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 237,95 грн з ПДВ

Дивитись