Анонімізовано. Дані цього аукціону приховані від усіх крім організатора і учасників аукціону.

частина адміністративно-побутової будівлі

приміщення другого поверху адміністративно-побутової будівлі 3 району, інв.№1389, загальною площею 114,10 кв. м., за адресою: вул. Дунайська,188, м.Рені, Ізмаїльський р-н, Одеська область (далі – Об’єкт оренди), що обліковується на балансі Державного підприємства «Ренійський морський торговельний порт».

Початкова ціна

2 722,13 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 6 лист. 2023 18:00

до 28 лист. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
6 лист. 2023 18:00 – 28 лист. 2023 20:00
Початок аукціону:
29 лист. 2023 11:35
Дата публікації:
3 лист. 2023 14:20
Період редагування:
3 лист. 2023 14:20 – 6 лист. 2023 18:00
Період питань:
3 лист. 2023 14:20 – 28 лист. 2023 18:00
Період відповідей:
3 лист. 2023 14:20 – 28 лист. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20231103-65357
Реєстраційний внесок:
670,00 грн
Гарантійний внесок:
15 312,22 грн
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
51432
Строк оренди:
5 років
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Ні
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
2 722,13 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
27,22 грн
Тип власності:
Державна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Робочий час за адресою: місто Рені,вулиця Дунайська,188

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень
Можливість суборенди:
Ні

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

приміщення другого поверху адміністративно-побутової будівлі 3 району, інв.№1389, загальною площею 114,10 кв. м., за адресою: вул. Дунайська,188, м.Рені, Ізмаїльський р-н, Одеська область (далі – Об’єкт оренди), що обліковується на балансі Державного підприємства «Ренійський морський торговельний порт»

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

114,1 метри квадратні

Адреса:

Україна, 68800, Одеська область, РЕНІЙСЬКИЙ РАЙОН/М.РЕНІ, 188, вулиця Дунайська, Рені, Ренійський район

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
114.1
Загальна площа будівлі, кв.м:
1834.2
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
114.1
Номер поверху або поверхів:
2
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
50.0
Ступінь потужності електромережі:
друга ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
компенсація орендарем балансоутримувачу витрат на оплату земельного податку
Координати:
Широта: 45.44502008373576 Довгота: 28.28588141474376 Висота: 14

Розташування на мапі

Документи аукціону 12 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 3 лист. 2023 14:20
Фотографічне зображення майна 3 лист. 2023 14:20
Фотографічне зображення майна 3 лист. 2023 14:20
Фотографічне зображення майна 3 лист. 2023 14:20
Фотографічне зображення майна 3 лист. 2023 14:20
Поверховий план об'єкта або план поверху 3 лист. 2023 14:20
Копія рішень, дозволів та згоди 3 лист. 2023 14:20
Копія рішень, дозволів та згоди 3 лист. 2023 14:20
Копія рішень, дозволів та згоди 3 лист. 2023 14:20
Копія рішень, дозволів та згоди 3 лист. 2023 14:20
Паспорт торгів 3 лист. 2023 14:20
Проєкт договору оренди 3 лист. 2023 14:20

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
43015722
Адреса:
Україна, 65048, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА АРНАУТСЬКА, будинок 15

Основний контакт

Ім'я:
Лазаренко Любов Василівна
E-mail:
Телефон:
+380487315038

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
01125809
Адреса:
Україна, 68800, Одеська область, Ізмаїльський р-н, місто Рені, вул.Дунайська, будинок 188

Основний контакт

Ім'я:
Цанкова Аліна
E-mail:
Телефон:
+380671557665

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ОДЕСЬКІЙ ТА МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020

Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого п...
Ім'я:
Безверха Марія Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0961288482 ЄДРПОУ:
45013287
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 770,20 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського району Львівської області

Аукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського ...
Ім'я:
Янів Мар'яна Олегівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380673893771 ЄДРПОУ:
44433404
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 869,45 грн без ПДВ

Дивитись

Приміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.

Приміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.
Ім'я:
Баліцький Ігор
E-mail: [email protected] Телефон: +380965668836 ЄДРПОУ:
20098076
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 737,14 грн з ПДВ

Дивитись