Аукціон з оренди комунального майна - нежитлове приміщення, за адресою с. Раків, вул. Шевченка,54
Нежитлове приміщення - харчоблок та підсобні приміщення загальною площею 55,6 кв.м на першому поверсі будівлі ліцею, за адресою Івано-Франківська область, Калуський район, с. Раків, вул. Шевченка,54. Розташування об'єкта оренди наземний.
з 20 вер. 2023 18:00
до 26 вер. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 1 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлове приміщення – харчоблок та підсобні приміщення загальною площею 55,6 кв. м. на першому поверсі будівлі школи, за адресою Івано-Франківська область, Калуський район, с.Раків, вул. Шевченка,54. Розташування об’єкта оренди надземний.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 55,6 метри квадратні |
Адреса: Україна, 77516, Івано-Франківська область, Раків, вул. Шевченка,54 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
55.6
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
Об’єкт оренди не має окремих особових рахунків, відкритих постачальниками комунальних послуг. Порядок компенсації балансоутримувачу на оплату комунальних послуг буде впорядковано окремим договором
Координати:
Широта: 49.265269950000004 Довгота: 24.630703150000002
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 3 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 19 вер. 2023 17:08 | |
| Проєкт договору оренди | 19 вер. 2023 17:08 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 19 вер. 2023 17:08 |
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Брошнів-Осадська селищна рада Калуського району Івано-Франківської областіВас може зацікавити
Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020
2 770,20 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського району Львівської області
1 869,45 грн без ПДВ
ДивитисьПриміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.
3 737,14 грн з ПДВ
Дивитись