Частина приміщення за адресою с.Стайки, вул.Шкільна,1-Б,37 кв.м.
Частина приміщення за адресою с.Стайки, вул.Шкільна,1-Б,37 кв.м.
з 7 вер. 2023 18:00
до 18 вер. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 6 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Частина нежитлової будівлі в с.Стайки,вул.Шкільна,№1-Б
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 37 метри квадратні |
Адреса: Україна, 09210, Київська область, Стайки, Шкільна,1-Б |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
37.0
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Координати:
Широта: 50.6738811 Довгота: 30.2175991
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 9 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 6 вер. 2023 14:54 | |
| Фотографічне зображення майна | 6 вер. 2023 14:54 | |
| Фотографічне зображення майна | 6 вер. 2023 14:54 | |
| Фотографічне зображення майна | 6 вер. 2023 14:54 | |
| Фотографічне зображення майна | 6 вер. 2023 14:54 | |
| Фотографічне зображення майна | 6 вер. 2023 14:54 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 6 вер. 2023 14:54 | |
| Проєкт договору оренди | 6 вер. 2023 14:54 | |
| Фотографічне зображення майна | 6 вер. 2023 14:54 |
Показати документи
Приховати документи
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Комунальне некомерційне підприємство "Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"Ржищівської міської радиВас може зацікавити
Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020
2 770,20 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського району Львівської області
1 869,45 грн без ПДВ
ДивитисьПриміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.
3 737,14 грн з ПДВ
Дивитись