Анонімізовано. Дані цього аукціону приховані від усіх крім організатора і учасників аукціону.

Аукціон з передачі в оренду державного нерухомого майна – нежитлових приміщень № 61 та 62, загальною площею 112.20 кв. м, що розташовані в будівлі ремонтно-механічної майстерні літера "Б-1" на антресолях та знаходяться за адресою: Львівська обл., с. Малехів, вул. Київська, 18 та перебувають на балансі ДП МОУ " ЗАХІДВІЙСЬКБУД". Термін оренди 5 років. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 6798

Аукціон з передачі в оренду державного нерухомого майна – нежитлових приміщень № 61 та 62, загальною площею 112.20 кв. м, що розташовані в будівлі ремонтно-механічної майстерні літера "Б-1" на антресолях та знаходяться за адресою: Львівська обл., с. Малехів, вул. Київська, 18 та перебувають на балансі ДП МОУ " ЗАХІДВІЙСЬКБУД". Термін оренди 5 років. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 6798

Початкова ціна

7 904,10 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 4 вер. 2023 18:00

до 12 вер. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
4 вер. 2023 18:00 – 12 вер. 2023 20:00
Початок аукціону:
13 вер. 2023 11:35
Дата публікації:
1 вер. 2023 09:43
Період редагування:
1 вер. 2023 09:43 – 4 вер. 2023 18:00
Період питань:
1 вер. 2023 09:43 – 12 вер. 2023 18:00
Період відповідей:
1 вер. 2023 09:43 – 12 вер. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20230901-36418
Реєстраційний внесок:
670,00 грн
Гарантійний внесок:
15 057,24 грн
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
6798
Строк оренди:
5 років
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Ні
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
7 904,10 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
79,04 грн
Тип власності:
Державна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Робочий час за адресою: село Малехів, вулиця Київська,18

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень
Можливість суборенди:
Ні

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Державне нерухоме майно - нежитлові приміщення № 61 та 62, загальною площею 112.20 кв. м, що розташовані в будівлі ремонтно-механічної майстерні літера "Б-1" на антресолях та знаходяться за адресою: Львівська обл., с. Малехів, вул. Київська, 18 та перебувають на балансі ДП МОУ " ЗАХІДВІЙСЬКБУД"

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

112,2 метри квадратні

Адреса:

Україна, 80381, Львівська область, МАЛЕХІВСЬКА/С.МАЛЕХІВ, , Малехів, Жовківський район

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Номер запису:
-
Дата реєстрації:
15 лист. 2012 10:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
112.2
Загальна площа будівлі, кв.м:
4644.0
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
112.2
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
антресоль
Технічний стан об'єкта:
потребує поточного ремонту
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
3360.0
Ступінь потужності електромережі:
більш 50кВт
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Присутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.88499885125503 Довгота: 24.080486297607422 Висота: 16

Розташування на мапі

Документи аукціону 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 1 вер. 2023 09:43
Фотографічне зображення майна 1 вер. 2023 09:43
Фотографічне зображення майна 1 вер. 2023 09:43
Проєкт договору оренди 1 вер. 2023 09:43
Паспорт торгів 1 вер. 2023 09:43
Поверховий план об'єкта або план поверху 1 вер. 2023 09:43

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79005, Львівська область, м.Львів, вул.Коперника М.,4

Основний контакт

Ім'я:
Лапка Людмила Михайлівна
E-mail:
Телефон:
+380322616204

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
24308317
Адреса:
Україна, Львівська область, с. Малехів, вул. Київська, 18

Основний контакт

Ім'я:
Уракіна Любава
E-mail:
Телефон:
+380974451892

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях

Вас може зацікавити

Оренда нежитлового приміщення (78,50 кв.м.) місто Кропивницький

Оренда нежитлового приміщення (78,50 кв.м.) місто Кропивницький
Ім'я:
Антонюк Юрій
E-mail: [email protected] Телефон: +380664711917 Веб сайт: ЄДРПОУ:
23152907
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Гайовська Лілія Григорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380965939170 ЄДРПОУ:
44039854
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 298,00 грн без ПДВ

Дивитись

Оренда приміщення № 9 загальною площею 6,8 кв. м на станції метро «Оболонь»

Оренда приміщення № 9 загальною площею 6,8 кв. м на станції метро «Оболонь»
Ім'я:
Нагорняк Юлія
E-mail: [email protected] Телефон: +380442026177 ЄДРПОУ:
19020407
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

7 054,86 грн без ПДВ

Дивитись