Електронний аукціон на оренду частини металевого майданчика загальною площею 0,5 м² на відмітці 95,0 м несучої башти димової труби виробничо-опалювальної котельні та частини приміщення загальною площею 1,0 м² відділення тягодуттєвих механізмів головного
корпусу виробничо-опалювальної котельні з укриттям для димососів.
Об'єкт оренди — частина металевого майданчика загальною площею 0,5 м² на відмітці 95,0 м несучої башти димової труби виробничо-опалювальної котельні та частина приміщення загальною площею 1,0 м² відділення тягодуттєвих механізмів головного корпусу виробничо-опалювальної котельні з укриттям для димососів.
Димова труба виробничо-опалювальної котельні складається з гратчастої просторової несучої башти висотою 95 м, всередині якої розташований газовідвідний ствол висотою 100 м. Для обслуговування та під час
монтажу обладнання на діафрагмах башти на відмітці 95,0 м є металеві майданчики. Настили виконані із суцільних рифлених металевих листів.
Приміщення є розділовою стіною між відділенням тягодуттєвих механізмів та приміщенням головного корпусу ВОК. Стіна змонтована з навісних панелей з цегляними вставками, які оштукатурені цементно-піщаним розчином та пофарбовані.
з 31 трав. 2023 18:00
до 2 лип. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Димова труба виробничо-опалювальної котельні складається з гратчастої просторової несучої башти висотою 95 м, всередині якої розташований газовідвідний ствол висотою 100 м. Для обслуговування та під час монтажу обладнання на діафрагмах башти є металеві майданчики. Настили виконані із суцільних рифлених металевих листів. Приміщення є розділовою стіною між відділенням тягодуттєвих механізмів та приміщенням головного корпусу ВОК. Стіна змонтована з навісних панелей з цегляними вставками, які оштукатурені цементно-піщаним розчином та пофарбовані.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 1,5 метри квадратні |
Адреса: Україна, 01196, Київська область, Прип'ять, вул. Житомирська, 1, літера "Г". |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
1246021132111
Дата реєстрації:
5 трав. 2017 00:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1.5
Загальна площа будівлі, кв.м:
7728.6
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1.5
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
нормальний (категорія 1)
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
16.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
Орендар має компенсувати сплату земельного податку, але балансоутримувач звільнений від сплати податку на землю.
Координати:
Широта: 51.39016000 Довгота: 30.11482000
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 30 трав. 2023 14:45 | |
| Фотографічне зображення майна | 30 трав. 2023 14:45 | |
| Фотографічне зображення майна | 30 трав. 2023 14:45 | |
| Фотографічне зображення майна | 30 трав. 2023 14:45 | |
| Проєкт договору оренди | 30 трав. 2023 14:45 |
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»Вас може зацікавити
Нежитлове приміщення спортивної зали, загальною площею 126,0 м кв., що розташоване на другому поверсі двоповерхової з підвалом нежитлової будівлі із цегли ЗОШ № 1 Боярської міської ради
110,00 грн без ПДВ
ДивитисьПро проведення повторного аукціону із зниженням стартової орендної плати на 50% на право оренди нерухомого майна – гаражу № 4 в будівлі літера «Б» загальною площею 21,5 кв.м, за адресою: 23001, Вінницька область, Жмеринський район, м. Бар, вул. Комарова В. буд. 5
48,64 грн без ПДВ
ДивитисьПро проведення повторного аукціону із зниженням стартової орендної плати на 50% на право оренди нерухомого майна – гаражу № 3 (33,4 кв.м.), приміщення № 2 (20,0 кв.м.), приміщення № 1 (8,8 кв.м.) в будівлі літера «Б» загальною площею 62,2 кв.м, за адресою: 23001, Вінницька обл., Жмеринський р-н, м. Бар, вул. Комарова В. буд. 5
140,72 грн без ПДВ
Дивитись