Аукціон з передачі в оренду зі зниженням стартової орендної плати такого майна: частина нежитлового приміщення, площею 17,00 кв. м., що знаходиться на першому поверсі № 4, за адресою: м. Львів, вул. Сахарова, 25, що перебуває на балансі НУ "Львівська
політехніка".
Аукціон з передачі в оренду зі зниженням стартової орендної плати такого майна: частина нежитлового приміщення, площею 17,00 кв. м., що знаходиться на першому поверсі № 4, за адресою: м. Львів, вул. Сахарова, 25, що перебуває на балансі НУ "Львівська політехніка". Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ 50708. Термін дії не перевищує 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану.
з 5 квіт. 2023 18:00
до 16 квіт. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 2 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Частина нежитлового приміщення , площею 17.00 кв.м., що знаходиться на першому поверсі № 4, за адресою: місто Львів,вулиця Сахарова, 25, що перебуває на балансі Національного університету "Львівська політехніка".
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 17 метри квадратні |
Адреса: Україна, 79000, Львівська область, ЛЬВІВ, 25, вулиця Академіка Андрія Сахарова, Франківський район, Львів, Львівська міськрада |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
б/н
Дата реєстрації:
14 лют. 2019 10:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
17.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
5839.6
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
17.0
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
7.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.82362220146735 Довгота: 24.013248682022095 Висота: 18
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 4 квіт. 2023 11:12 | |
| Фотографічне зображення майна | 4 квіт. 2023 11:12 | |
| Паспорт торгів | 4 квіт. 2023 11:12 | |
| Проєкт договору оренди | 4 квіт. 2023 11:12 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 4 квіт. 2023 11:12 |
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областяхВас може зацікавити
Про передачу в оренду через аукціон такого майна: частина нежитлового приміщення площею 2,0 кв.м Учбового корпусу № 4, за адресою: вул. Сковороди, 1/3, м. Полтава, терміном на 5 років
11,75 грн без ПДВ
ДивитисьПро передачу в оренду через аукціон такого майна: приміщення третього поверху нежитлової будівлі, площею 10,5 кв.м., за адресою: Одеська область, м. Ізмаїл, пр-т Миру, 23
10,50 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з передачі в оренду державного нерухомого майна, а саме:склад масел з навісом, який розташований на Схемі розташування будівель та споруд під літерою К-1 загальною площею 69,6 кв. м за адресою: м. Львів. вул. Данила Апостола, 9А та перебуває на балансі Державного геофізичного підприємства "УКРГЕОФІЗИКА" Західно - Українська геофізична розвідувальна експедиція.
13,78 грн без ПДВ
Дивитись