Аукціон з оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області - нежитлового приміщення загальною площею 40,5 кв. м, корисною площею 32,8 кв. м, розташоване за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 116-А
Нежитлове приміщення загальною площею 40,5 кв. м, корисною площею 32,8 кв. м (літ. "3-1-336"), що не має окремого входу, розташоване на третьому поверсі п'ятиповерхової адміністративної нежитлової будівлі з підвалом та цоколем. Можливе використання об'єкта за будь-яким цільовим призначенням. Початкова ціна лоту вказана без ПДВ. При укладанні договору оренди на кінцеву ціну лоту буде нараховуватися ПДВ в розмірі 20%.
з 24 лют. 2023 18:00
до 2 бер. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 2 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлове приміщення загальною площею 40,5 кв.м, корисною площею 32,8 кв.м (літ. "3-1-336"), що не має окремого входу, розташоване на третьому поверсі п'ятиповерхової адміністративної будівлі з підвалом та цоколем , за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 116-А
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 19,7 метри квадратні |
Адреса: Україна, 14000, Чернігівська область, ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЧЕРНІГІВ, 116-А, проспект Миру, Новозаводський район, Чернігів, Чернігівська міськрада |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
19.7
Загальна площа будівлі, кв.м:
3640.9
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Координати:
Широта: 51.51093265116127 Довгота: 31.277947425842285 Висота: 16
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 22 лют. 2023 18:14 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 22 лют. 2023 18:14 | |
| Проєкт договору оренди | 22 лют. 2023 18:14 | |
| Паспорт торгів | 22 лют. 2023 18:14 | |
| Паспорт торгів | 22 лют. 2023 18:14 |
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДІЛОВИЙ ЦЕНТР" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИВас може зацікавити
Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020
2 770,20 грн без ПДВ
ДивитисьПриміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.
3 737,14 грн з ПДВ
ДивитисьОренда нежилого приміщення площею 17,3 м.кв. на п'ятнадцятому поверсі будівлі за адресою: вул. Антоновича, 51
5 850,00 грн без ПДВ
Дивитись