Анонімізовано. Дані цього аукціону приховані від усіх крім організатора і учасників аукціону.

Аукціон з передачі в оренду через аукціон такого майна:нежитлові приміщення четвертого поверху будівлі адміністративно-побутового корпусу, а саме: приміщення: №217- площею 17,5 кв.м., № 218-площею 88,1 к.м., № 219-пощею 13,1 кв.м., № 220- площею 12,7 кв.м., № 221-площею 2,6 кв.м., № 281 - площею 6,6 кв.м., № 222- площею 8,1 кв.м., № 223-площею 17,9 кв.м., № 224-площею 36,7 кв.м., № 225-площею 54,9 кв.м., № 226-площею 4,2 кв.м., № 227 – площею 4,7 кв.м. № 228-площею 5,0 кв.м., № 229- площею 20,8 кв.м, № 230-площею 2,6 кв.м., № 231-площею 4,4 кв.м., № 232 – площею 4,3 кв.м., № 233 – площею 2,8 кв.м., № 234 – площею 2,8 кв.м., № 235 – площею 2,2 кв.м., № 236 – площею 1,5 кв.м., № 237 – площею 1,0 кв.м.,№ 238-площею 1,6 кв.м., № 239 – площею 4,9 кв.м., № 240 – площею 4,9 кв.м., № 241 – площею 1,8 кв.м., № 242- площею 3,8 кв.м., № 243-площею 4,8 кв.м., № 244 – площею площею 17,8 кв.м., № 245 – площею 20,1 кв.м., № 247-пощею 5,9 кв.м., № 248 – площею 25,7 кв.м., № 249-площею 5,4 кв.м, № 250 – площею 18,7 кв.м., № 251 – площею 19,0 кв.м., № 252 – площею 18,3 кв.м., № 253- площею 18,3 кв.м.№ 254-площею 16,5 кв.м., № 255-площею 2,4 кв.м., № 256-площею 16,1 кв.м., № 257-площею 18,5 кв.м., № 258- площею18,8 кв.м., № 259- площею 41,5 кв.м., № 260 – площею 74,4 кв.м., № 261-площею 14,7 кв.м., № 262-площею 176,1 кв.м., № 263- площею 14,7 кв.м., № 264-площею 17,9 кв.м.. № 265-площею 0,5 кв.м., № 266 – площею 0,5 кв.м., № 267-площею 0,5 кв.м., № 268-площею 0,5 кв.м., загальною площею 899,1 кв.м. за адресою: м. Львів, вул. Рудненська, 10, що перебуває на балансі Львівського казенного експериментального підприємства засобів пересування і протезування.

Аукціон з передачі в оренду через аукціон такого майна:нежитлові приміщення четвертого поверху будівлі адміністративно-побутового корпусу, а саме: приміщення: №217- площею 17,5 кв.м., № 218-площею 88,1 к.м., № 219-пощею 13,1 кв.м., № 220- площею 12,7 кв.м., № 221-площею 2,6 кв.м., № 281 - площею 6,6 кв.м., № 222- площею 8,1 кв.м., № 223-площею 17,9 кв.м., № 224-площею 36,7 кв.м., № 225-площею 54,9 кв.м., № 226-площею 4,2 кв.м., № 227 – площею 4,7 кв.м. № 228-площею 5,0 кв.м., № 229- площею 20,8 кв.м, № 230-площею 2,6 кв.м., № 231-площею 4,4 кв.м., № 232 – площею 4,3 кв.м., № 233 – площею 2,8 кв.м., № 234 – площею 2,8 кв.м., № 235 – площею 2,2 кв.м., № 236 – площею 1,5 кв.м., № 237 – площею 1,0 кв.м.,№ 238-площею 1,6 кв.м., № 239 – площею 4,9 кв.м., № 240 – площею 4,9 кв.м., № 241 – площею 1,8 кв.м., № 242- площею 3,8 кв.м., № 243-площею 4,8 кв.м., № 244 – площею площею 17,8 кв.м., № 245 – площею 20,1 кв.м., № 247-пощею 5,9 кв.м., № 248 – площею 25,7 кв.м., № 249-площею 5,4 кв.м, № 250 – площею 18,7 кв.м., № 251 – площею 19,0 кв.м., № 252 – площею 18,3 кв.м., № 253- площею 18,3 кв.м.№ 254-площею 16,5 кв.м., № 255-площею 2,4 кв.м., № 256-площею 16,1 кв.м., № 257-площею 18,5 кв.м., № 258- площею18,8 кв.м., № 259- площею 41,5 кв.м., № 260 – площею 74,4 кв.м., № 261-площею 14,7 кв.м., № 262-площею 176,1 кв.м., № 263- площею 14,7 кв.м., № 264-площею 17,9 кв.м.. № 265-площею 0,5 кв.м., № 266 – площею 0,5 кв.м., № 267-площею 0,5 кв.м., № 268-площею 0,5 кв.м., загальною площею 899,1 кв.м. за адресою: м. Львів, вул. Рудненська, 10, що перебуває на балансі Львівського казенного експериментального підприємства засобів пересування і протезування. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ 50574. Термін дії не перевищує 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану.

Початкова ціна

1 722,36 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 29 груд. 2022 18:00

до 2 січ. 2023 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 2 січ. 2023 20:00

до 27 січ. 2023 15:21

Аукціон завершено

27 січ. 2023 15:21

Подача пропозицій:
29 груд. 2022 18:00 – 2 січ. 2023 20:00
Початок аукціону:
3 січ. 2023 11:45
Дата публікації:
27 груд. 2022 15:15
Період редагування:
27 груд. 2022 15:15 – 29 груд. 2022 18:00
Період питань:
27 груд. 2022 15:15 – 2 січ. 2023 18:00
Період відповідей:
27 груд. 2022 15:15 – 2 січ. 2023 18:00
Період кваліфікації:
2 січ. 2023 20:00 – 30 січ. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20221227-90057
Реєстраційний внесок:
650,00 грн
Гарантійний внесок:
111 533,36 грн
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
50574
Строк оренди:
1 рік
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Так
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
1 722,36 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
17,22 грн
Тип власності:
Державна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Львівське казенне експериментальне підприємство засобів пересування і протезування. Тел.: +380322676702

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень
Можливість суборенди:
Ні

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Нежитлові приміщення четвертого поверху будівлі адміністративно-побутового корпусу, а саме: приміщення: №217- площею 17,5 кв.м., № 218-площею 88,1 к.м., № 219-пощею 13,1 кв.м., № 220- площею 12,7 кв.м., № 221-площею 2,6 кв.м., № 281 - площею 6,6 кв.м., № 222- площею 8,1 кв.м., № 223-площею 17,9 кв.м., № 224-площею 36,7 кв.м., № 225-площею 54,9 кв.м., № 226-площею 4,2 кв.м., № 227 – площею 4,7 кв.м. № 228-площею 5,0 кв.м., № 229- площею 20,8 кв.м, № 230-площею 2,6 кв.м., № 231-площею 4,4 кв.м., № 232 – площею 4,3 кв.м., № 233 – площею 2,8 кв.м., № 234 – площею 2,8 кв.м., № 235 – площею 2,2 кв.м., № 236 – площею 1,5 кв.м., № 237 – площею 1,0 кв.м.,№ 238-площею 1,6 кв.м., № 239 – площею 4,9 кв.м., № 240 – площею 4,9 кв.м., № 241 – площею 1,8 кв.м., № 242- площею 3,8 кв.м., № 243-площею 4,8 кв.м., № 244 – площею площею 17,8 кв.м., № 245 – площею 20,1 кв.м., № 247-пощею 5,9 кв.м., № 248 – площею 25,7 кв.м., № 249-площею 5,4 кв.м, № 250 – площею 18,7 кв.м., № 251 – площею 19,0 кв.м., № 252 – площею 18,3 кв.м., № 253- площею 18,3 кв.м.№ 254-площею 16,5 кв.м., № 255-площею 2,4 кв.м., № 256-площею 16,1 кв.м., № 257-площею 18,5 кв.м., № 258- площею18,8 кв.м., № 259- площею 41,5 кв.м., № 260 – площею 74,4 кв.м., № 261-площею 14,7 кв.м., № 262-площею 176,1 кв.м., № 263- площею 14,7 кв.м., № 264-площею 17,9 кв.м.. № 265-площею 0,5 кв.м., № 266 – площею 0,5 кв.м., № 267-площею 0,5 кв.м., № 268-площею 0,5 кв.м., загальною площею 899,1 кв.м. за адресою: м. Львів, вул. Рудненська, 10, що перебуває на балансі Львівського казенного експериментального підприємства засобів пересування і протезування

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

899,1 метри квадратні

Адреса:

Україна, 79000, Львівська область, ЛЬВІВ, 10, вулиця Рудненська, Залізничний район, Львів, Львівська міськрада

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
899.1
Загальна площа будівлі, кв.м:
6715.7
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
899.1
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
4
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
250.0
Ступінь потужності електромережі:
більш 50кВт
Водопостачання:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Присутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.83920843538377 Довгота: 23.96556997979005 Висота: 13

Розташування на мапі

Документи аукціону 17 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 27 груд. 2022 15:15
Фотографічне зображення майна 27 груд. 2022 15:15
Фотографічне зображення майна 27 груд. 2022 15:15
Фотографічне зображення майна 27 груд. 2022 15:15
Фотографічне зображення майна 27 груд. 2022 15:15
Фотографічне зображення майна 27 груд. 2022 15:15
Фотографічне зображення майна 27 груд. 2022 15:15
Фотографічне зображення майна 27 груд. 2022 15:15
Фотографічне зображення майна 27 груд. 2022 15:15
Фотографічне зображення майна 27 груд. 2022 15:15
Фотографічне зображення майна 27 груд. 2022 15:15
Фотографічне зображення майна 27 груд. 2022 15:15
Фотографічне зображення майна 27 груд. 2022 15:15
Фотографічне зображення майна 27 груд. 2022 15:15
Паспорт торгів 28 груд. 2022 09:58
Поверховий план об'єкта або план поверху 27 груд. 2022 15:15
Проєкт договору оренди 27 груд. 2022 15:15

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
***** ***** ***** ***** *****
ЄДРПОУ:
***** *****

Пропозиція:

5 000,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації

***** ***** *****

Заява на участь 30 груд. 2022 14:30

***** ***** ***** *****

Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 30 груд. 2022 14:30

***** ***** ***** *****

Витяг з ЄДРПОУ 30 груд. 2022 14:30

***** ***** ***** ***** ***** *****

Документи, що підтверджують кваліфікацію 30 груд. 2022 14:30

***** ***** ***** ***** *****

Копія паспорта або документа, що посвідчує особу 30 груд. 2022 14:30

***** ***** ***** ***** *****

Документи, що підтверджують кваліфікацію 30 груд. 2022 14:30

***** ***** ***** *****

Копія паспорта або документа, що посвідчує особу 30 груд. 2022 14:30

***** ***** ***** *****

Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 30 груд. 2022 14:30

***** ***** ***** *****

Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 груд. 2022 14:30

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації

***** ***** ***** ***** *****

Протокол аукціону 16 січ. 2023 16:33

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації

***** ***** ***** *****

Підписаний договір 27 січ. 2023 15:20

***** ***** *****

Акт приймання-передачі 27 січ. 2023 15:20

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації

***** ***** *****

Заява на участь 30 груд. 2022 14:30

***** ***** ***** *****

Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 30 груд. 2022 14:30

***** ***** ***** *****

Витяг з ЄДРПОУ 30 груд. 2022 14:30

***** ***** ***** ***** ***** *****

Документи, що підтверджують кваліфікацію 30 груд. 2022 14:30

***** ***** ***** ***** *****

Копія паспорта або документа, що посвідчує особу 30 груд. 2022 14:30

***** ***** ***** ***** *****

Документи, що підтверджують кваліфікацію 30 груд. 2022 14:30

***** ***** ***** *****

Копія паспорта або документа, що посвідчує особу 30 груд. 2022 14:30

***** ***** ***** *****

Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 30 груд. 2022 14:30

***** ***** ***** *****

Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 груд. 2022 14:30

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації

***** ***** ***** ***** *****

Протокол аукціону 16 січ. 2023 16:33

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації

***** ***** ***** *****

Підписаний договір 27 січ. 2023 15:20

***** ***** *****

Акт приймання-передачі 27 січ. 2023 15:20
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
13
Назва договору:
***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** *****
Опис договору:
***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** ***** *****
Вартість договору
5 000,00 грн
Заключна вартість договору:
5 000,00 грн
Термін дії договору:
24 січ. 2023 10:00 – 24 січ. 2024 10:00
Дата підписання договору:
24 січ. 2023 10:00
Назва документу Тип документу Дата публікації

***** ***** ***** *****

Підписаний договір 27 січ. 2023 15:20

***** ***** *****

Акт приймання-передачі 27 січ. 2023 15:20

Період підписання протоколу:
2 січ. 2023 20:00 – 16 січ. 2023 18:00
Період підписання договору:
2 січ. 2023 20:00 – 30 січ. 2023 18:00

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79005, Львівська область, м.Львів, вул.Коперника М.,4

Основний контакт

Ім'я:
Калинець Владислав Зіновійович
E-mail:
Телефон:
+380322616204

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
03187714
Адреса:
Україна, 79052, Львівська область, Львів, вул.Рудненська, 10

Основний контакт

Ім'я:
Желтяков А.А.
E-mail:
Телефон:
+380676743515

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
ДКСУ м. Київ
Опис:
Банківський рахунок
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA878201720355239001001157855
Найменування одержувача:
РВ ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
ДКСУ м. Київ
Опис:
Банківський рахунок
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA878201720355239001001157855
Найменування одержувача:
РВ ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Авансовий внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
ДКСУ м. Київ
Опис:
Банківський рахунок
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA878201720355239001001157855
Найменування одержувача:
РВ ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Орендні платежі

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
ДКСУ м. Київ
Опис:
Банківський рахунок
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA878201720355239001001157855
Найменування одержувача:
РВ ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях

Вас може зацікавити

Оренда частини нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Олександра Довженка, 3, приміщення на 1-му поверсі у НЕЖИТЛОВІЙ БУДІВЛІ ВИРОБНИЧОГО ПРИЗНАЧЕННЯ (ЛІТЕРА Д), площею 1,00 кв. м.

Оренда частини нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Олександра Довженка, 3, приміщення на 1-му поверсі у НЕЖИТЛОВІЙ БУДІВЛІ ВИРОБНИЧОГО ПРИЗНАЧЕННЯ (ЛІТЕРА Д), площею 1,00 кв. м.
Ім'я:
Щербань Олексій Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: +380662149222 ЄДРПОУ:
02470135
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 000,00 грн з ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда нежитлового приміщення 14,08 кв. м. на 1-му поверсі у м. Перечин, Закарпатської області

Довгострокова оренда нежитлового приміщення 14,08 кв. м. на 1-му поверсі у м. Перечин, Закарпатської області
Ім'я:
Контакт-центр АТ "Укрпошта"
E-mail: [email protected] Телефон: +380503609533 ЄДРПОУ:
21560045
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 500,00 грн з ПДВ

Дивитись

Аукціон щодо передачі в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності Чернівецької міської територіальної громади, за адресою: м.Чернівці, вул.Рівненська,8

Аукціон щодо передачі в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності Чернівецької міської територіальної громади, за адресою: м.Чернівці, вул.Рівненська,8
Ім'я:
Суворова Наталія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380372524259 ЄДРПОУ:
44388619
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 538,40 грн з ПДВ

Дивитись