Анонімізовано. Дані цього аукціону приховані від усіх крім організатора і учасників аукціону.

Аукціон з передачі в оренду державного нерухомого майна майна – частини нежитлового приміщення на 1-поверсі навчального корпусу №1 загальною площею 62.4 кв.м., що знаходяться за адресою: Львівська обл.., м. Новий Розділ, вул. С. Бандери, 8, та перебуває на балансі Новороздільського політехнічного фахового коледжу. Термін оренди - строк дії договорів оренди державного майна, які укладаються під час дії воєнного стану, не може перевищувати 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану(відповідно до пункту 6-1 прикінцевих та перехідних положень Закону. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 6710

ержавного нерухомого майна майна – частини нежитлового приміщення на 1-поверсі навчального корпусу №1 загальною площею 62.4 кв.м., що знаходяться за адресою: Львівська обл.., м. Новий Розділ, вул. С. Бандери, 8, та перебуває на балансі Новороздільського політехнічного фахового коледжу.

Початкова ціна

2 480,80 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 28 серп. 2022 18:00

до 5 вер. 2022 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
28 серп. 2022 18:00 – 5 вер. 2022 20:00
Початок аукціону:
6 вер. 2022 12:15
Дата публікації:
26 серп. 2022 13:28
Період редагування:
26 серп. 2022 13:28 – 28 серп. 2022 18:00
Період питань:
26 серп. 2022 13:28 – 5 вер. 2022 18:00
Період відповідей:
26 серп. 2022 13:28 – 5 вер. 2022 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20220826-04108
Реєстраційний внесок:
650,00 грн
Гарантійний внесок:
7 740,42 грн
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
6710
Строк оренди:
1 день
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Так
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
2 480,80 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
24,81 грн
Тип власності:
Державна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Робочий час за адресою: Львівська обл.., м. Новий Розділ, вул. С. Бандери, 8
Додаткова інформація:
Термін оренди - строк дії договорів оренди державного майна, які укладаються під час дії воєнного стану, не може перевищувати 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану(відповідно до пункту 6-1 прикінцевих та перехідних положень Закону

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Цільове призначення – послуги з громадського харчування, без продажу товарів підакцизної гркпи (їдальня, буфет, кафетерій, пекарня).
Можливість суборенди:
Ні

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Державне нерухоме майно – частини нежитлового приміщення на 1-поверсі навчального корпусу №1 загальною площею 62.4 кв.м., що знаходяться за адресою: Львівська обл.., м. Новий Розділ, вул. С. Бандери, 8 та перебуває на балансі Новороздільського політехнічного фахового коледжу

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

62,4 метри квадратні

Адреса:

Україна, 81652, Львівська область, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЛЬВІВ, 8, вулиця Степана Бандери, Новий Розділ, Новороздільська міськрада

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
62.4
Загальна площа будівлі, кв.м:
3475.3
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
62.4
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Лічильник опалення:
Присутнє
Кондиціонування:
Присутнє
Телефонізація:
Присутнє
Телебачення:
Присутнє
Інтернет:
Присутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.46693526564185 Довгота: 24.145036339759827 Висота: 18

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 26 серп. 2022 13:28
Фотографічне зображення майна 26 серп. 2022 13:28
Фотографічне зображення майна 26 серп. 2022 13:28
Фотографічне зображення майна 26 серп. 2022 13:28
Поверховий план об'єкта або план поверху 26 серп. 2022 13:28
Проєкт договору оренди 26 серп. 2022 13:28
Паспорт торгів 26 серп. 2022 13:28

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79005, Львівська область, м.Львів, вул.Коперника М.,4

Основний контакт

Ім'я:
Калинець Владислав Зіновійович
E-mail:
Телефон:
+380322616204

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
00208798
Адреса:
Україна, 81652, Львівська область, м. Новий Розділ , вул. С. Бандери, 8

Основний контакт

Ім'я:
Дубина Олександра
E-mail:
Телефон:
+380326120148

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях

Вас може зацікавити

Оренда нежитлового приміщення (78,50 кв.м.) місто Кропивницький

Оренда нежитлового приміщення (78,50 кв.м.) місто Кропивницький
Ім'я:
Антонюк Юрій
E-mail: [email protected] Телефон: +380664711917 Веб сайт: ЄДРПОУ:
23152907
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Гайовська Лілія Григорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380965939170 ЄДРПОУ:
44039854
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 298,00 грн без ПДВ

Дивитись

Оренда частини нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Олександра Довженка, 3, приміщення на 1-му поверсі у НЕЖИТЛОВІЙ БУДІВЛІ ВИРОБНИЧОГО ПРИЗНАЧЕННЯ (ЛІТЕРА Д), площею 1,00 кв. м.

Оренда частини нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Олександра Довженка, 3, приміщення на 1-му поверсі у НЕЖИТЛОВІЙ БУДІВЛІ ВИРОБНИЧОГО ПРИЗНАЧЕННЯ (ЛІТЕРА Д), площею 1,00 кв. м.
Ім'я:
Щербань Олексій Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: +380662149222 ЄДРПОУ:
02470135
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 000,00 грн з ПДВ

Дивитись